• Aleksander Wierietielny i Justyna Kowalczyk
  Po upadku Justyny Kowalczyk w czasie biegu sprinterskiego atmosfera między nią i Aleksandrem Wierietielnym jest napięta. Na linii trener - zawodniczka aż iskrzy. Sytuację może uspokoić tylko szybkie zdobycie medalu podczas mistrzostw świata w Val di Fiemme.
 • Aleksander Wierietielny
  Aleksander Wierietielny, trener Justyny Kowalczyk, ze zdziwieniem przyjął wiadomość o tym, że najgroźniejsza rywalka jego podopiecznej, Marit Bjoergen, trafiła do szpitala w Trondheim z dolegliwościami serca. Norweska biegacza nie wystartuje w zawodach Tour de Ski.
 • Justyna Kowalczyk
  W organizmie Justyny Kowalczyk nie ma już śladów po operacji. Polska biegaczka narciarska kończy pierwszy po zabiegu obóz treningowy. Na lodowcu w Ramsau haruje jak podczas przedsezonowych przygotowań w poprzednich latach.
 • Marit Bjoergen
  Kto by się spodziewał, że największa rywalka zdobędzie się na takie wyznanie. Marit Bjoergen doceniła klasę Justyny Kowalczyk przyznając, że Polka jest od niej lepsza.
 • Aleksander Wierietielny
  Aż siedem Norweżek jest w pierwszej dwunastce Pucharu Świata w biegach narciarskich, a walkę o triumf nawiązała z nimi tylko Justyna Kowalczyk. Jej trener Aleksander Wierietielny uważa, że Norwegowie powinni dziękować Polce, bo bez niej ten sezon byłby nudny.