• Jesse Eisenberg oraz Kristen Stewart w filmie "Śmietanka towarzyska" / fot. Kino Świat
    Od 12 sierpnia w polskich kinach pojawi się obraz Woody Allena - "Śmietanka towarzyska". W filmie zagrają m.in. Blake Lively, Kristen Stewart, Jessy Eisenberg oraz Steve Carell. Oto wybór zdjęć z filmu.
  • "Śmietanka towarzyska" – najlepszy Allen od lat
    "Śmietanka towarzyska" otworzyła 69. edycję festiwalu filmowego w Cannes. Teraz trafi na ekrany polskich kin.
  • Gwiazdy błyszczą w mini: kreacje na MTV Movie Awards 2011
    Rozdanie nagród MTV Movie Awards nie jest imprezą, która wymaga długich do ziemi, balowych sukien. Gwiazdy z chęcią zamieniły więc ciężkie i odświętne kreacje na lżejsze i bardziej skąpe sukienki. Na czerwonym dywanie zaprezentowały się piękne i zgrabne przedstawicielki młodego pokolenia światowego gwiazdozbioru. Królowały sukienki mini z błyszczącymi zdobieniami i aplikacjami. Celebrytki chętnie pokazywały w nich długie i zgrabne nogi. Zobacz, jak gwiazdy błyszczą w mini!
  • Gwiazdy estrady, srebrnego i szklanego ekranu są dla rzesz fanów wzorem dbałości o urodę i ubiór. Które z nich najjaśniej świecą w tej ostatniej kategorii? Odpowiedzi udziela ranking stworzony przez redaktorów pisma „Glamour”. Kto w nim zwyciężył? Czyim stylem warto się inspirować? Zobacz zdjęcia najlepiej ubranych gwiazd!