• Sofia Vergara najbardziej pożądaną kobietą 2012 roku
    Oto najbardziej pożądana kobieta świata w 2012 roku! Sofia Vergara w plebiscycie magazynu Askmen.com pokonała tak gorące gwiazdy, jak Blake Lively, Miranda Kerr i Rihanna. Vergara to uosobienie kobiecości. „Ma na czym siedzieć” i „ma czym oddychać”. Kobiece kształty, pełne usta, długie i gęste loki, olśniewający uśmiech i zniewalający seksapil – oto jej atuty, skutecznie podkreślane opiętymi sukniami i głębokimi dekoltami. Zobacz zdjęcia kobiety, która rozpala mężczyzn jak żadna inna!
  • O nich marzymy! Najbardziej pożądane części ciała w show-biznesie
    Mężczyźni fantazjują o bliższym z nimi kontakcie, kobiety o tym, by stać się posiadaczkami takich samych. O czym mowa? O najbardziej pożądanych częściach ciała w świecie show-biznesu. Samą czołówkę najgorętszych rejonów na celebryckiej mapie ciała wyłonił ranking, przeprowadzony wśród internautów na portalu OMG.Yahoo.com. Seksowna pupa Pippy Midldleton, długie nogi Blake Lively czy umięśniony brzuch Jennifer Aniston – które "atrybuty" gwiazd zwyciężyły w tym wyścigu? Oto słynne posiadaczki najgorętszych części ciała!
  • Najbardziej pożądane kobiety świata według AskMen
    Adriana Lima, Jessica Alba, Megan Fox, Halle Berry? Wygląda na to, że czas tych seksbomb przeminął. Ich miejsce zajęło nowe grono zmysłowych gwiazd. Tak wynika z nowego rankingu najbardziej pożądanych kobiet świata, opublikowanego przez portal AskMen.com. Niedawne tryumfatorki rankingów uplasowały się w kolejnych dziesiątkach zestawienia, na szczycie królują młode i często mniej rozpoznawalne gwiazdy. Zobacz nowe gwiazdy ranking - kolejno od miejsca 9 do 1.