• Jennifer Lawrence
    Wyciek ogromnej liczby nagich zdjęć kilkudziesięciu gwiazd zelektryzował świat show biznesu i na nowo rozpalił dyskusję na temat ochrony prywatności w dobie technologicznego rozwoju. Ale Jennifer Lawrence czy Kate Upton nie są pierwszymi światowymi sławami, które padły ofiarą hakerów polujących na ich prywatność. Oto przegląd najgłośniejszych skandali.
  • Sofia Vergara najbardziej pożądaną kobietą 2012 roku
    Oto najbardziej pożądana kobieta świata w 2012 roku! Sofia Vergara w plebiscycie magazynu Askmen.com pokonała tak gorące gwiazdy, jak Blake Lively, Miranda Kerr i Rihanna. Vergara to uosobienie kobiecości. „Ma na czym siedzieć” i „ma czym oddychać”. Kobiece kształty, pełne usta, długie i gęste loki, olśniewający uśmiech i zniewalający seksapil – oto jej atuty, skutecznie podkreślane opiętymi sukniami i głębokimi dekoltami. Zobacz zdjęcia kobiety, która rozpala mężczyzn jak żadna inna!
  • Gwiazdy estrady, srebrnego i szklanego ekranu są dla rzesz fanów wzorem dbałości o urodę i ubiór. Które z nich najjaśniej świecą w tej ostatniej kategorii? Odpowiedzi udziela ranking stworzony przez redaktorów pisma „Glamour”. Kto w nim zwyciężył? Czyim stylem warto się inspirować? Zobacz zdjęcia najlepiej ubranych gwiazd!