• Bogusław Linda, Monika Jaruzelska
    W czasach, w których nie istniały tabloidy, a słowo paparazzi niewiele mówiło, gwiazdy swobodnie mogły wymieniać się partnerami i zdradzać... Wszystkie romanse przechodziły bez echa. Oto zapomniane związki z czasów PRL!
  • Gwiazdy polskiego kina grają w serialach
    Występowanie w serialu wciąż przez wielu uznawane jest za gorszą formę aktorstwa. Gwiazdy polskiego kina najwyraźniej nie podzielają tej opinii, często bowiem decydują się na udział w takich projektach. Oto słynni polscy aktorzy filmowi, którzy nie stronią od ról na małym ekranie .
  • 1920 Bitwa Warszawska
    Najnowszy film Jerzego Hoffmana to pierwszy polski film zrealizowany w technologii 3D. Scenariusz napisał reżyser wspólnie z Jarosławem Sokołem. Obraz opowiada o jednej z największych bitew w polskiej historii, potocznie nazywanej "cudem nad Wisłą", a przy okazji o pewnym ułanie poecie i jego wielkiej miłości. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, na ekranie zaś zobaczymy m.in. Borysa Szyca, Nataszę Urbańską, Mariana Dziędziela, Bogusława Lindę i Daniela Olbrychskiego. W kinach od 30 września, u nas już dziś.