• Kryminalny serial TVP2 "Paradoks" okazał się porażką stacji. Produkcja, która zadebiutowała na antenie jesienią, gromadziła przed ekranem zaledwie 1,12 mln widzów.
 • Arkadiusz Jakubik
  Aktor Arkadiusz Jakubik jesienią zagości na małym ekranie w serialu Telewizji Polskiej "Paradoks". O tym, dlaczego przyjął rolę w telewizyjnej produkcji i jak pracuje się u boku Bogusława Lindy, opowiedział w rozmowie z Pap Life.
 • "Paradoks"
  Bogusław Linda, jeden z najpopularniejszych aktorów polskiego kina ponownie zagości na małym ekranie. Nowy serial zatytułowany "Paradoks" to dzieło twórców filmowych, które powstało na sprzęcie i przy użyciu technik stosowanych podczas kręcenia filmów kinowych. Produkcja, którą od września będzie można oglądać na antenie TVP2 zapowiada się na dobry kryminał w 13 odcinkach.
 • Nowy serial kryminalny "Paradoks", który już jesienią zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej, zgodnie z zapowiedzią twórców będzie odbiegał od innych produkcji o policjantach. Mroczny scenariusz, inteligentne zagadki kryminalne i ciekawi bohaterowie mają być tym, co wyróżni "Paradoks" na rynku polskich seriali.
 • "Paradoks"
  W Łodzi ruszyły zdjęcia do najnowszego, sensacyjno-kryminalnego serialu TVP 2 "Paradoks". Główne role w produkcji grają m.in. Anna Grycewicz i Bogusław Linda. Serial zadebiutuje na antenie we wrześniu.
 • Bogusław Linda
  W Łodzi ruszyły zdjęcia do nowego, sensacyjno-kryminalnego serialu TVP2 pod tytułem "Paradoks" na podstawie scenariusza Igora Brejdyganta. Produkcja jest historią zbudowaną wokół postaci inspektora Komendy Głównej Policji, Marka Kaszowskiego w rolę którego wcieli się Bogusław Linda.Na planie partnerować mu będą między innymi Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz i Arkadiusz Jakubik.