• Grzegorz Lato
  Koniec Grzegorza Laty na stanowisku szefa PZPN. Wielu kibiców czekało na tę chwilę i nie ukrywało swojego negatywnego stosunku do piłkarskiej centrali i samego Laty. Wielu twierdziło także, że przez styl prezesowania rozmienił swoją piłkarską legendę na drobne. Plusy? Z pewnością udana organizacja turnieju Euro 2012 oraz znaczna poprawa sytuacji finansowej związku. Plusy jednak z pewnością nie przysłaniają minusów. Do klasyki przeszły już także niektóre z wypowiedzi prezesa PZPN.
 • Zbigniew Boniek
  Nie ma dnia, by kandydaci na prezesa PZPN nie rozmawiali z przedstawicielami klubów ekstraklasy czy pierwszej ligi albo wojewódzkich związków piłki nożnej. Każdy z nich jest w drodze, a kampania wkracza na ostatnią prostą. Wybory - 26 października.
 • Zdzisław Kręcina
  Zdzisław Kręcina raczej nie ma szans na wygranie wyścigu do fotela prezesa PZPN. Ale to właśnie były sekretarz generalny związku może zdecydować o tym kto zostanie nowym szefem polskiej piłki. O tym, kto zastąpi na tym stanowisku Grzegorza Latę, zdecyduje... jeden z nich. Konkretnie Zdzisław Kręcina - czytamy w "Fakcie".
 • Agnieszka Olejkowska
  Rzeczniczka prasowa Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska poinformowała, że lista kandydatów na prezesa związku zostanie ujawniona dopiero w czwartek. Termin zgłaszania nazwisk mija o północy z wtorku na środę.
 • Roman Kosecki
  Nie Zbigniew Boniek, a Roman Kosecki jest faworytem w wyścigu do fotela prezesa PZPN. Związkowi działacze widza w nim człowieka kompromisu, który może pomóc zakończyć wojnę z rządem. Ku niemu też skłaniają się kluby, które boją się, że Boniek nie dotrzyma wszystkich wyborczych obietnic.
 • Grzegorz Lato i Zdzisław Kręcina
  Zdzisław Kręcina ostatnio był na bocznym torze. Jednak znów może wrócić do gry i rozdawać karty. Kontrowersyjny działacz ma pomóc Grzegorzowi Lacie wygrać wybory w PZPN.