• Bruno Mars i Beyoncé na Super Bowl 2016
  Tyle hałasu o 12 minutowy show? Oszem, bo występ w przerwie Super Bowl – największego sportowego wydarzenie w USA – gromadzi przed telewizorami miliony widzów (w zeszłym roku było to prawie 120 milionów ludzi).
 • Coldplay z Beyoncé i Bruno Marsem na Super Bowl
  Zespół Coldplay będzie muzyczną gwiazdą w przerwie meczu Super Bowl. Anglikom towarzyszyć będą Beyoncé i Bruno Mars.
 • 3. "Drunk in Love" – Beyoncé
  Kiedyś "Małgośka", "I Will Always Love You" albo "Windą do nieba", a dziś? Eksperci serwisu Spotify przeanalizowali ponad 400 tysięcy list użytkowników z całego świata, również z Polski i tak powstał ranking największych ślubnych przebojów. Zobaczcie więc, jaka muzyka obecnie towarzyszy najczęściej młodym parom podczas jednej z najważniejszych uroczystości w życiu.
 • 20 najlepiej zarabiających muzyków 2014 roku w rankingu magazynu "Forbes":
  To już tradycja – magazyn "Forbes" przygotował doroczną listę najlepiej zarabiających gwiazd sceny muzycznej. Co ciekawe, wiele z nich zgarnia krocie wcale nie na działalności artystycznej, a w czołowej dziesiątce zestawienia jest tylko jeden zespół i jeden wokalista poniżej 30-tki. Autorzy rankingu wzięli pod uwagę przychody z tras koncertowych, nagrań i publikacji, sprzedaży, kontraktów reklamowych oraz innych przedsięwzięć, które muzycy uzyskali pomiędzy czerwcem 2013 a czerwcem 2014 roku.