• Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014:
  Jak się zarabia wielkie pieniądze w branży muzycznej? Na publikacji nagrań i ich sprzedaży oraz kontraktach reklamowych, ale też na wcale nie artystycznych biznesach – ciuchach, kosmetykach czy szampanie (jak ostatnio Jay Z). Jest jeszcze inny, stary i sprawdzony sposób. Muzycy (przede wszystkim przedstawiciele starszego pokolenia, lecz nie tylko) wysokie wpływy zawdzięczają również dochodowym trasom koncertowym.
 • 1. Adele
  Rankingi i listy przebojów to specjalność magazynu "Billboard". Każdego roku prestiżowy magazyn podsumowuje wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy w świecie muzyki. Amerykanie przygotowali kilkadziesiąt różnych zestawień, a wśród nich to najważniejsze – listę artystów roku 2011. Oto najjaśniej nam świecące gwiazdy muzyki według "Billboardu".
 • Jennifer Lopez najpopularniejsza w serwisie YouTube
  Klip do piosenki Jennifer Lopez "On The Floor" to najczęściej oglądany w kończącym się roku teledysk w serwisie YouTube.
 • Katy Perry triumfowała już w poprzednich edycjach
  Katy Perry jest w tym roku rekordzistką – otrzymała aż dziewięć nominacji do MTV VMA 2011, tuż za nią Adele i Kanye West!