• Antoni Macierewicz przedstawia film ze Smoleńska z Tuskiem i Putinem
  Dotychczasowe ustalenia podkomisji, którą w lutym powołało MON do ponownego zbadania katastrofy smoleńskiej - to temat posiedzenia sejmowej komisji obrony, które rozpoczęło się w piątek po godz. 12.20.
 • Jeden z materiałów zaprezentowanych przez podkomisję smoleńską
  Stek bzdur, kłamstw i półprawd - tak przedstawione w czwartek przez podkomisję badającą katastrofę smoleńską informacje skomentował w Sejmie Marcin Kierwiński (PO). Cezary Tomczyk (PO) zarzucił rządowej podkomisji szereg manipulacji.
 • Prezes Federacji Rodzin Katyńskich Izabella Sariusz-Skąpska
  Córka Andrzeja Sariusz-Skąpskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej, wylewa bardzo wiele gorzkich słów pod adresem Antoniego Macierewicza i jego zespołu parlamentarnego. Zdaniem prezes Federacji Rodzin Katyńskich ich praca powoduje, że "mnożą się żarciki" na temat tragedii z 10 kwietnia.
 • Poseł PiS Antoni Macierewicz
  Antoni Macierewicz mówi, że Maciej Lasek "jest zatrudniony w komisji ds. propagandy". Twierdzi także, że zdjęcia przedstawione przez komisję Laska, które mają potwierdzać, że samolot uderzył w brzozę, są sfałszowane. "Dzisiaj wiemy, że była eksplozja, która oderwała skrzydło, a dwie następne doprowadziły do zniszczenia centropłatu" - przekonuje poseł PiS.
 • Smoleńsk
  Antoni Macierewicz potwierdził w imieniu ekspertów zespołu smoleńskiego gotowość do dyskusji z zespołem Macieja Laska na temat przyczyn katastrofy.
 • Antoni Macierewicz ogłasza nowe rewelacje w sprawie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Zdaniem posła PiS, nim tupolew z 96 osobami na pokładzie uderzył w brzozę, po kolei psuły się silniki - donosi "Fakt", cytując szefa parlamentarnego zespołu badającego sprawę tragedii z 10 kwietnia 2010 roku.