• Prokuratorzy zidentyfikowali już 88 osób, które brały udział w bijatyce po finałowym meczu Pucharu Polski
  Bydgoscy prokuratorzy kontynuują identyfikację uczestników zamieszek, do których doszło 3 maja na stadionie "Zawiszy" w Bydgoszczy. W ciągu dwóch miesięcy rozpoznano 88 aktywnych uczestników zajść.
 • Kolejni kibole, którzy wywołali zamieszki po finałowym meczu Pucharu Polski, zostali zidentyfikowani
  Kolejnych siedmiu pseudokibiców z Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie), którzy brali udział w zamieszkach po meczu finałowym Pucharu Polski Lech Poznań - Legia Warszawa na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, zidentyfikowała policja.
 • Dzięki opublikowaniu zdjęć na stronach wielkopolskiej komendy policji zidentyfikowano już czterech pseudokibiców
  Dane trzech pseudokibiców ustalili policjanci po opublikowaniu we wtorek na stronie Komendy Stołecznej Policji zdjęć 30 osób, które miały brać udział w zamieszkach na bydgoskim stadionie Zawiszy. Czwarty zgłosił się sam na policję.
 • Zatrzymano 48 osób związanych z buradami w Bydgoszczy
  Policja zatrzymała 48 pseudokibiców, którzy mieli związek z burdami na stadionie w Bydgoszczy podczas finału Pucharu Polski pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań. "Kolejni są właśnie zatrzymywani" - powiedział w piątek szef policji Andrzej Matejuk.
 • Pierwszych 21 kiboli, którzy wszczęli burdy po finałowym meczu Pucharu Polski, zostało zatrzymanych przez policję we wtorek rano
  Policjanci zatrzymali 21 pseudokibiców, którzy brali udział w burdach na bydgoskim stadionie. Jak powiedział we wtorek komendant główny Andrzej Matejuk, planowane są kolejne zatrzymania, policja zidentyfikowała w sumie ponad 70 osób.
 • Policjanci rozpoznali 70 kiboli, którzy uczestniczyli w burdach po finałowym meczu Pucharu Polski w Bydgoszczy
  Policyjne zespoły ekspertów zidentyfikowały siedemdziesięciu pseudokibiców, którzy brali udział w burdach po meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań. Rozpoznani kibole mają zostać wkrótce zatrzymani.