• Kolejni kibole, którzy wywołali zamieszki po finałowym meczu Pucharu Polski, zostali zidentyfikowani
  Kolejnych siedmiu pseudokibiców z Chełmży (woj. kujawsko-pomorskie), którzy brali udział w zamieszkach po meczu finałowym Pucharu Polski Lech Poznań - Legia Warszawa na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, zidentyfikowała policja.
 • Dzięki opublikowaniu zdjęć na stronach wielkopolskiej komendy policji zidentyfikowano już czterech pseudokibiców
  Dane trzech pseudokibiców ustalili policjanci po opublikowaniu we wtorek na stronie Komendy Stołecznej Policji zdjęć 30 osób, które miały brać udział w zamieszkach na bydgoskim stadionie Zawiszy. Czwarty zgłosił się sam na policję.
 • Pierwszych 21 kiboli, którzy wszczęli burdy po finałowym meczu Pucharu Polski, zostało zatrzymanych przez policję we wtorek rano
  Policjanci zatrzymali 21 pseudokibiców, którzy brali udział w burdach na bydgoskim stadionie. Jak powiedział we wtorek komendant główny Andrzej Matejuk, planowane są kolejne zatrzymania, policja zidentyfikowała w sumie ponad 70 osób.
 • Sąd zaaresztował na trzy miesiące trzech sprawców rozboju z Bydgoszczy
  Sąd Rejonowy w Bydgoszczy na trzy miesiące aresztował w niedzielę trzech mężczyzn w wieku od 17 do 21 lat, którzy napadli 19-latka i zaatakowali interweniującego policjanta.
 • Znęcali się nad dziećmi. Nikt nie przeszkodził
  Rzecznik Praw Dziecka z urzędu podjął interwencję w sprawie dwóch chłopców z Bydgoszczy, maltretowanych przez opiekunów. Pobite i zaniedbane rodzeństwo trafiło do domu dziecka, opiekunowie zostali aresztowani.