• Karetka
    Janusz P., były prorektor bydgoskiego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego usłyszał prokuratorski zarzut nieumyślnego przekroczenia uprawnień w związku z tragicznymi w skutkach otrzęsinami w listopadzie ubiegłego roku. Zmarła wówczas trójka młodych ludzi. Zarzuty ma już Ewa Ż., przewodnicząca Samorządu Studenckiego uczelni.
  • Sąd
    Przełom w śledztwie dotyczącym tragedii na bydgoskim Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Organizatorka usłyszała prokuratorski zarzut. To Ewa Ż. - członkini samorządu studenckiego uczelni. Miała nieumyślnie spowodować zagrożenie dla życia i zdrowia wielu osób. Konsekwencją była śmierć trojga studentów.
  • Prostytutka w radiowozie bydgoskiej drogówki
    Jazda bez dokumentów albo po alkoholu? Przekroczenie prędkości? Żaden problem - wystarczyło trafić na odpowiedniego policjanta i złożyć właściwą ofertę. W Bydgoszczy zatrzymanych zostało siedmiu mundurowych, podejrzanych o korupcję. Pięciu z nich - z drogówki - dawało się przekupić nie tylko pieniędzmi, ale i alkoholem oraz seksem - pisze "Gazeta Wyborcza".