• Flaga NATO
    Prokuratura wojskowa wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień lub niedopełnienia obowiązków służbowych przez funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu Wojskowego, oddelegowanych do pracy w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO w Warszawie.
  • Antoni Macierewicz
    Antoni Macierewicz dostał ostre w swej wymowie pismo od ministra obrony narodowej Słowacji. Martin Glváč domaga się wyjaśnień, dlaczego ani polski minister, ani jego urzędnicy nie konsultowali ze stroną słowacką tego, co za ich sprawą dzieje się w Centrum Eksperckim Kontrwywiadu NATO. Antoni Macierewicz wymienił szefa CEK bez zgody partnerów z NATO, a jego ludzie weszli nocą do siedziby Centrum, rozpruli sejfy i przejęli dokumenty. W imieniu szefa polskiego MON odpowiedział wiceminister Tomasz Szatkowski.
  • Antoni Macierewicz i Bartosz Kownacki
    "Nasz Dziennik" rozmawia z wiceministrem obrony Bartoszem Kownackim o nocnym wejściu przedstawicieli ministerstwa do Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO w Warszawie. W nocy z czwartku na piątek pełnomocnik ministra obrony do spraw utworzenia Centrum, Bartłomiej Misiewicz, wprowadził tam nowego pełniącego obowiązki dyrektora, pułkownika Roberta Balę.