• "Django Unchained" w polskich kinach od 1 lutego 2013 roku
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino to historia oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Polska premiera planowana jest na 1 lutego 2013 roku.
 • Jamie Foxx i Leonardo DiCaprio w "Django Unchained"
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino, "Django Unchained" przedstawi historię oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Światowa premiera zapowiedziana jest już na 25 grudnia.
 • Django Unchained
  Quentin Tarantino spełnił swoje kolejne filmowe marzenie. A że nie boi się odważnych tematów oraz niekonwencjonalnych metod ich pokazywania – nakręcił western. "Django Unchained" ma być hołdem dla filmu "Django" z 1966 roku, w którym wystąpił Franco Nero. Oto pierwsze zdjęcia z planu pełnego gwiazd...
 • Kumple: RZA i Quentin Tarantino
  Robert Diggs, znany jako RZA, dołączył do obsady nowego filmu Quentina Tarantino, "Django Unchained".