• "Szefowie wrogowie 2" z gwiazdorską obsadą
  Na polskie ekrany wszedł sequel popularnej komedii "Szefowie wrogowie". Ale uwaga: to nie jest film, który nadaje się na kinową randkę z ukochaną osobą.
 • "Szefowie wrogowie 2" korzystają ze schematu sprawdzonego w części pierwszej
  Tytuł "Szefowie wrogowie" jest w przypadku sequela popularnej komedii nieco mylący.
 • "Django" – wzorcowe kino popularne XXI wieku
  Zemsta jest motywem działania większości bohaterów filmów Quentina Tarantino. Mścił się Butch w "Pulp Fiction", mściła się Panna Młoda w "Kill Bill", mściły się dziewczyny w "Death Proof". Prywatna wendeta to jednak za mało – Tarantino na swój własny sposób rozlicza się z historią. Ale tym razem – przynajmniej w Stanach – wywołał burzę.
 • Jamie Foxx i Kerry Washington w filmie "Django"
  "Django", podobnie jak inne dzieła Quentina Tarantino, to prawdziwy skarb dla poszukiwaczy filmowych zagadek, odniesień, metatekstów. Ale to przede wszystkim wzorcowe kino popularne XXI wieku. Z pozoru kulturowy śmietnik, a jednak zaaranżowany z niebywałą precyzją i inteligencją, fenomenalnie zagrany, zabawny i mądry jednocześnie.
 • "Django Unchained" w polskich kinach od 1 lutego 2013 roku
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino to historia oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Polska premiera planowana jest na 1 lutego 2013 roku.
 • Jamie Foxx i Leonardo DiCaprio w "Django Unchained"
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino, "Django Unchained" przedstawi historię oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Światowa premiera zapowiedziana jest już na 25 grudnia.
 • Django Unchained
  Quentin Tarantino spełnił swoje kolejne filmowe marzenie. A że nie boi się odważnych tematów oraz niekonwencjonalnych metod ich pokazywania – nakręcił western. "Django Unchained" ma być hołdem dla filmu "Django" z 1966 roku, w którym wystąpił Franco Nero. Oto pierwsze zdjęcia z planu pełnego gwiazd...