• Quentin Tarantino na premierze "Nienawistnej ósemki" w Londynie
  25 grudnia na świecie, a 15 stycznia w Polsce na ekrany kin wejdzie nowy film Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka". Za nami już dwie uroczyste premiery jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji ostatnich miesięcy. W Los Angeles i Londynie było tłoczno od sław kina.
 • Christoph Waltz i Quentin Tarantino
  "Moje serce nie tylko pulsuje, ono pęka z dumy. To jest coś, czego ja jako gość z Wiednia nigdy nie wymarzyłbym w najdzikszych snach" – mówił Christoph Waltz podczas odsłonięcia jego gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd.
 • "Django" i Jamie Foxx już w kinach
  Nowy film Quentina Tarantino "Django", który wyróżniono pięcioma nominacjami do Oscara, trafił w piątek do polskich kin.
 • "Django" – wzorcowe kino popularne XXI wieku
  Zemsta jest motywem działania większości bohaterów filmów Quentina Tarantino. Mścił się Butch w "Pulp Fiction", mściła się Panna Młoda w "Kill Bill", mściły się dziewczyny w "Death Proof". Prywatna wendeta to jednak za mało – Tarantino na swój własny sposób rozlicza się z historią. Ale tym razem – przynajmniej w Stanach – wywołał burzę.
 • Jamie Foxx i Kerry Washington w filmie "Django"
  "Django", podobnie jak inne dzieła Quentina Tarantino, to prawdziwy skarb dla poszukiwaczy filmowych zagadek, odniesień, metatekstów. Ale to przede wszystkim wzorcowe kino popularne XXI wieku. Z pozoru kulturowy śmietnik, a jednak zaaranżowany z niebywałą precyzją i inteligencją, fenomenalnie zagrany, zabawny i mądry jednocześnie.
 • "Django Unchained" w polskich kinach od 1 lutego 2013 roku
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino to historia oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Polska premiera planowana jest na 1 lutego 2013 roku.
 • Jamie Foxx i Leonardo DiCaprio w "Django Unchained"
  Najnowsza produkcja Quentina Tarantino, "Django Unchained" przedstawi historię oswobodzonego niewolnika Django (w tej roli Jamie Foxx), który próbuje odbić żonę, Broomhildę (Kerry Washington), z rąk nikczemnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio). W realizacji planów pomoże mu jego mentor, łowca nagród Dr King Schultz (Christoph Waltz). Obraz rozgrywa się w scenerii sprzed wojny secesyjnej, na południu Stanów Zjednoczonych. Produkcja ma być utrzymana w stylu spaghetti westernów. Światowa premiera zapowiedziana jest już na 25 grudnia.
 • Django Unchained
  Quentin Tarantino spełnił swoje kolejne filmowe marzenie. A że nie boi się odważnych tematów oraz niekonwencjonalnych metod ich pokazywania – nakręcił western. "Django Unchained" ma być hołdem dla filmu "Django" z 1966 roku, w którym wystąpił Franco Nero. Oto pierwsze zdjęcia z planu pełnego gwiazd...
 • Kumple: RZA i Quentin Tarantino
  Robert Diggs, znany jako RZA, dołączył do obsady nowego filmu Quentina Tarantino, "Django Unchained".
 • Quentin Tarantino spełnia marzenie
  Wygląda na to, iż Quentin Tarantino konsekwentnie realizuje swe plany i zamierza wyreżyserować spaghetti western.