• Roger Moore, Timothy Dalton, Daniel Craig, Sean Connery, George Lazenby i Pierce Brosnan z wosku
  Im bliżej wielkiej premiery "Spectre", tym więcej Bondów. Szczególnie tłoczno od agentów zrobiło się w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, gdzie stanęły nowiutkie podobizny odtwórców roli 007.
 • Najlepsza aktorka w filmie dramatycznym:
  Złote Globy to, obok statuetek Amerykańskiej Akademii Filmowej, najsłynniejsze nagrody filmowe na świecie. Może nie tak cenione, ale równie pożądane, zaś nominacje do nich uznawane są za wstęp do Oscarów. Dziś zostaną wręczone po raz 72. Zobaczcie kto i za co ma szanse na nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej?
 • Najlepsza aktorka w filmie dramatycznym:
  Znamy już listę nominacji do Złotych Globów 2015. W kategoriach aktorskich wiele jest na niej znanych nazwisk. Gwiazdy królują szczególnie wśród wykonawców nominowanych za udział w komediach. Ale pojawił się też nowy trend – poszukiwanie nowych ludzi, aktorów rzadko rozpieszczanych nagrodami. Widoczny zwłaszcza na liście nominacji za role dramatyczne. Zobaczcie kto i za co ma szanse na nagrody Hollywoodzkiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej?
 • 10 rzeczy, które warto wiedzieć o Bondzie 24:
  24. film o przygodach Jamesa Bonda trafi do kin 23 października 2015 roku pod tytułem "Spectre". Wielkie odliczanie się rozpoczęło...
 • "Spectre", czyli James Bond po raz 24.
  24. film o przygodach Jamesa Bonda trafi do kin 23 października 2015 roku pod tytułem "Spectre". Wielkie odliczanie się rozpoczęło...
 • Lea Seydoux, Daniel Graig, Monica Bellucci i Christoph Waltz
  "Spectre" - to tytuł 24. filmu o Jamesie Bondzie. W roli tytułowej - oczywiście Daniel Craig. Brytyjską premierę wyznaczono na 23 października 2015 roku. Dziś w południe w londyńskim studio Pinewood reżyser Sam Mendes zaprezentował całą obsadę filmu.