• Polska to ważny rynek dla Fiata
  Fiat ma w Polsce dwie fabryki. Oprócz tego obecnych jest kilkadziesiąt spółek grupy Fiat, produkujących komponenty dla przemysłu samochodowego i rolniczego. Po połączeniu włoskiej marki z Chryslerem pozycja polskich zakładów produkcyjnych powinna dodatkowo się umocnić.
 • Chrysler znika. Fiat bierze salony
  Do końca czerwca rozstrzygną się losy spółki Chrysler Polska i sieci dilerskiej tej marki, liczącej 19 firm. To efekt fuzji Chryslera i Fiata.
 • Nowe lancie wjeżdżają do Europy
  Chrysler 300 C jako Lancia Thema oraz Chrysler Grand Voyager jako Lancia Voyager pojawią się w sprzedaży w polskich salonach w październiku - zapowiada Dorota Obłękowska, szefowa marketingu i PR Chryslera w Polsce.
 • Chrysler opublikował oficjalne zdjęcia nowego modelu serii 300
  Chrysler opublikował oficjalne zdjęcia nowego modelu serii 300. W porównaniu do zwalistego poprzednika nowy wóz stał się nieco lżejszy wizualnie. Więcej zmian jest we wnętrzu. Cała konsola środkowa powstała od początku. Na desce rozdzielczej znalazł się duży, niebieski, dotykowy ekran. Najprawdopodobniej w oparciu o ten model powstanie flagowa limuzyna Lancii, czyli nowa thema.