• Czy makowiec może zaskoczyć? Oto pięć przepisów, które udowadniają, że nawet najbardziej tradycyjne ciasto może nabrać niesamowitego charakteru. Wystarczy przygotować je trochę innym sposobem niż zazwyczaj.
 • Ciasto z piernikowym nadzieniem
  Piernik to jedno z najbardziej bożonarodzeniowych ciast. Może w tym roku spojrzeć na niego z nieco innej strony? Oto dwa przepisy, które nie tylko zmienią twoje myślenie o pierniku, ale też wprowadzą nieco zamieszania na świątecznym stole. Wypróbuj!
 • To dopiero przysmak. Ciasto z koką!
  Czy to ciasto ma szansę zagościć na polskich bożonarodzeniowych stołach? Kto wie... Boliwijczycy w te święta zajadać się będą nowym przysmakiem - babką drożdżową z domieszką koki. Ponoć daje niezłego kopa!
 • Jaki prezent zostawić pod choinką?
  Co sprezentować bliskim, by znalazłszy pod choinką prezent byli szczerze uszczęśliwieni? Jak się okazuje, jednym z najbardziej wymarzonych prezentów gwiazdkowych są… smakołyki. Tak wynika z właśnie przeprowadzonych badań. O jakich pysznościach marzymy? Sprawdź!
 • Makowiec w pięciu odsłonach
  Czy go lubisz, czy za nim nie przepadasz, jedno jest pewne - świąteczne ucztowanie nie może się bez niego obejść. W gardle staje ci ten sam od lat, znany aż do bólu, makowiec? Oto dobrze znany przysmak w pięciu różnych, nowych odsłonach. Przeczytaj i wybierz coś dla siebie!