• Policyjny radiowóz - zdjęcie ilustracyjne
  Po niespełna dwóch miesiącach sypie się budżet policji. Zabrakło środków na odprawy dla odchodzących na emeryturę. Brakuje też na wymianę radiowozów. MSW jednak zaprzecza.
 • Szef MSW Jacek Cichocki
  Posłowie PiS chcą, aby prokuratura zbadała, czy obecność ministra spraw wewnętrznych Jacka Cichockiego w tajnym obiekcie policji doprowadziła do jego dekonspiracji.
 • Policyjni antyterroryści
  Niewystarczające wyposażenie, brak pieniędzy na szkolenia, niedostateczna ochrona prawna - o takich skargach policyjnych antyterrorystów Rzecznik Praw Obywatelskich Irena Lipowicz napisała do szefa MSW Jacka Cichockiego. Przykłady niedociągnięć i braków wyposażeniu są zawstydzające.
 • Dlaczego generał Rapacki musiał odejść? Mnożą się spekulacje
  Pojawiają się zaskakujące spekulacje na temat przyczyn dymisji wiceszefa MSW. Czy Adam Rapacki musiał odejść, bo pogrążył go tajny dokument? A może był skonfliktowany z szefem MSW? Minister Jacek Cichocki odniósł się tylko do tego drugiego zarzutu.
 • Komendant wojewódzki policji w Łodzi Marek Działoszyński zostanie nowym komendantem głównym policji, zastępując na tym stanowisku Andrzeja Matejuka - poinformował w środę minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki.