• Damian Ukeje to właśnie "The Voice Of Poland"
    Tuż przed startem nowej edycji "The Voice Of Poland" na rynku płytowym zadebiutował laureat pierwszej odsłony programu. Dla Damiana Ukeje zwycięstwo w telewizyjnym show stało się szansą wybicia się na większą scenę. Czy potrafi wykorzystać swoją szansę na sukces?
  • Damian Ukeje
    Zwycięstwo w telewizyjnym show dla młodego wokalisty/ki może być jedynym sposobem na wybicie się na większą scenę. Ale – jak pokazuje wiele przypadków – może być też przekleństwem. Dla debiutującego właśnie na rynku płytowym tryumfatora "The Voice Of Poland" jest na razie trampoliną. Pytanie, jak długo to potrwa i na ile Damian Ukeje będzie potrafił to wykorzystać? Oto historie jego poprzedników.
  • Damian Ukeje zostaje w drużynie Nergala
    20 finalistów "The Voice of Poland" zostało wybranych, choć niektórzy uczestnicy show (po dwoje z każdej drużyny) o miejsce w finale musieli walczyć w dogrywce. Zobacz ostrą walkę w ostatnim odcinku i szczęśliwców, którzy pozostali w zespołach Kayah, Ani Dąbrowskiej, Nergala i Andrzeja Piasecznego... Pierwszy program na żywo już w sobotę. Jego gwiazdą będzie triumfator holenderskiej wersji programu – Ben Saunders.