• Rupert Grint, Emma Watson i Daniel Radcliffe
  8 tys. fanów czekało w deszczu i słońcu na zmianę na gwiazdy ostatniej odsłony przygód czarodzieja Pottera. Wzdłuż czerwonego dywanu o długości 1,2 km, rozpostartego między placami Trafalgar Square a Leicester Square, miejsca były zarezerwowane od kilku dni. Największe brawa i okrzyki towarzyszyły Emmie Watson i Danielowi Radcliffe'owi, ale gorąco witano również innych aktorów, którzy zagrali w "Insygniach Śmierci" oraz zaproszonych na prapremierę słynnych gości. Oto, jak było...
 • Emma Watson na londyńkiej prapremierze
  Specjalnie z okazji światowej prapremiery najnowszego i ostatniego filmowej części przygód Harry'ego Pottera "Harry Potter i Insygnia Śmierci. Część 2" w Londynie wyszło słońce, dzięki czemu aktorzy mogli przejść po czerwonym dywanie suchą stopą.
 • "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II"
  Harry Potter żegna się z fanami. Dziś w Londynie prapremiera ostatniego odcinka cyklu. Bezpośrednią relację z wydarzeń na Placu Trafalgaru można oglądać w internecie.
 • "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II"
  Od czasu książęcego ślubu Londyn nie przeżywał takiej inwazji koczowników. Tym razem powodem ich najazdu jest czwartkowa światowa prapremiera ostatniego filmu o Harrym Potterze "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część II".