• Dziewczyka ubiera choinkę
  Udekoruj swój dom piórami lub też stwórz we wnętrzach namiastkę lodowej krainy. Stylistki Westwing zdradzają, jak powinny wyglądać tegoroczne święta.
 • Świąteczna dekoracja domu
  Sople, kurtyny, łańcuchy – możliwości oświetlenia domu na święta jest co nie miara. Warto jednak by rozwiązania te były nie tylko energooszczędne, ale też bezpieczne.
 • Jak zapakować prezenty
  Co roku ten sam problem - w co zapakować prezenty i czy w ogóle się starać, skoro obdarowywanych i tak bardziej interesuje to, co jest w środku? Nie ma się co zastanawiać - pięknie opakowane podarunki dodadzą świętom magii. Nie masz pomysłu? Obejrzyj naszą galerię.
 • Jak udekorować świąteczny stół
  Jak przystroić świąteczny stół, by zrobić wrażenie na całej rodzinie? Klasyczne kolory to czerwień i złoto, jednak połączenie niebieskiego ze srebrem może wyglądać równie elegancko. Nie zapomnij o świecach i efektownych drobiazgach. Zobacz zdjęcia i poszukaj w nich inspiracji!
 • Nowoczesne dekoracje świąteczne
  Mimo że większości z nas Boże Narodzenie kojarzy się z czerwienią, nie oznacza to, że tylko ten kolor - w połączeniu ze złotem - może stworzyć świąteczny klimat w mieszkaniu i na wigilijnym stole. Zobaczcie inspiracje, których podstawę stanowią zupełnie inne barwy.
 • Paryż - Champs-Élysées przed Bożym Narodzeniem
  Jeszcze za oknem nie ma śniegu, jeszcze nie wywiesza się świątecznych dekoracji, ale właśnie teraz warto pomyśleć o zorganizowaniu sobie grudniowego wypadu do jednej z europejskich stolic, gdzie w ostatnim miesiącu roku organizowane są bożonarodzeniowe jarmarki, których tradycje sięgają kilkuset lat. To doskonały pomysł na spędzenie czasu z dziećmi, które mogą zaznajomić się z innymi zwyczajami świątecznymi, nie wspominając już o tym, że w takich miejscach można kupić najpiękniejsze prezenty dla najbliższych.
 • Stroik w cynkowej, bielonej osłonce, wypełniony mchem, bombkami, suszonymi owocami i cynamonem. Autorka: Marta Jarosińska-Mańka
  Jak udekorować świąteczny stół, by zrobić wrażenie na gościach? Piękna porcelana, eleganckie serwetki, pachnące świerkowe gałązki i tradycyjne sianko pod obrusem... świąteczny stół nie będzie jednak kompletny bez klimatycznego stroika! Zobacz, co możesz postawić wśród talerzy - takie dekoracje na pewno ucieszą oko twoje i twojej rodziny.
 • Bożonarodzeniowy stroik z przewagą fioletów i zieleni z czterema świecami. Autorka: Marta Jarosińska-Mańka
  Święta bez tradycyjnej choinki? Mało kto potrafi wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez udekorowanego bombkami drzewka. Co jednak zrobić, gdy mieszkanie jest małe, sztuczne drzewko nie wchodzi w rachubę, a z prawdziwym za dużo jest kłopotu? Oto propozycje świątecznych stroików, które mogą ozdobić stół lub komodę, zawisnąć w oknie lub stanąć w ogrodzie.
 • Złocony wianek wykonany ze szmatek, ozdobiony małymi bombkami i dekoracyjnym serduszkiem. Autorka: Marta Jarosińska-Mańka
  Choinka, kolorowe bombki, światełka, czekoladowe Mikołaje, stroiki z pachnących lasem gałązek, nastrojowe świece... to wszystko już było! Jeśli w te święta chciałabyś udekorować swój dom inaczej niż zwykle, pomyśl o wiankach. Te niezwykłe dekoracje, wykonane z tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych, ale też suszonych owoców, szyszek, wstążek czy kokardek, wniosą do wnętrza wspaniały, świąteczny klimat.
 • Jak przystroić mieszkanie na święta
  Świąteczne drobiazgi ucieszą oko każdego. Świece, bombki, stroiki, ale też ozdoby prosto z natury - orzechy, przewiązane wstążką laski cynamonu, gwiazda betlejemska. A może trochę awangardy - fiolet, srebro i... pióra? Oto, jak możesz ozdobić swoje mieszkanie na święta.