• Mercedes klasy E
  Nie ma jazdy bez gwiazdy! Niemcy odsłonili swoją największą tajemnicę. Zobacz pierwsze zdjęcia nowej generacji mercedesa, który stał się legendą i ikoną luksusu - oto nowa klasa E.
 • Infiniti Q60
  Koniec zabawy w kotka i myszkę. Japończycy odsłonili nowy model auta, który wywołał sensację. Inżynierowie z Kraju Kwitnącej Wiśni na celownik wzięli niemieckich gigantów. W czasie prezentacji samochód powalił publiczność na kolana. Zobacz zdjęcia infiniti Q60.
 • Infiniti Q60 concept
  Koniec zabawy w kotka i myszkę. Japoński producent odsłonił nową broń, którą celuje w BMW i Mercedesa. Na pokładzie najnowszego Q60 podróżujących otoczą elementy wykonane z włókna węglowego, aluminium i ręcznie szytej skóry. Mamy zdjęcia. 
 • Chevrolet Tru 140S Concept Coupe
  Drożejące paliwo i afery autostradowe - rok 2011 delikatnie mówiąc dokopał kierowcom. Na szczęście stary rok znika już w lusterku wstecznym. Nowy nabiera rozpędu. Oto co przyniesie polskim kierowcom... W Detroit wystartowało wielkie święto motoryzacji - swoje nowości ujawnił Chevrolet, Ford, Mercedes, Cadillac, Porsche, Dodge, Audi, Honda (Acura) i inni wielcy świata na czterech kołach. Oto zdjęcia prosto z Motor City!
 • Rzeźba o nazwie Mercedes-Benz Aesthetics No. 2 to idea, która przybrała widzialny kształt.
  Dział stylistyki wnętrza niemieckiego koncernu Daimler stworzył rzeźbę pozwalającą zorientować się, co inspiruje designerów, którzy mają wolne pole w artystycznym, kreatywnym procesie projektowania architektury wnętrza, czyli miejsca bez którego nie obszedłby się żaden pojazd i jego kierowca . Dzieło o nazwie Mercedes-Benz Aesthetics No. 2 zostało odsłonięte w czasie salonu samochodowego w Detroit.
 • Oto rewolucyjne dzieło do twojego auta!
  Najważniejszy element każdego samochodu zmienił się w niezwykłe urządzenie. Za chwilę znajdziesz je w swoim aucie. Zobacz na własne oczy co i jak wymyślili inżynierowie. Mamy film...
 • Hit Mercedesa na nowo
  Mercedes zmodernizował klasę C. Na zewnątrz auto różni się o dotychczasowej wersji nową aluminiową osłoną chłodnicy, reflektorami a w zmieniony zderzak oprawiono światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED. Kabinę także przewietrzono - wnętrze wypełnia zmodyfikowana deska rozdzielcza. Klasę C w usportowionej wersji avantgarde poprowadzimy kierownicą podobną do tej w nowym modelu CLS. Samochód zadebiutuje w czasie salonu samochodowego w Detroit (styczeń 2011 r.). Pierwsze sztuki zmodernizowanej klasy C na drogach pojawią się w marcu 2011 roku. W czerwcu 2011 roku klasa C (początkowo w modelu C250 CDI z napędem na cztery koła 4matic) otrzyma nową zautomatyzowaną przekładnię 7G-tronic plus. Standardem będzie bezpośredni wtrysk paliwa oraz system start&stop. Klasa C to bestseller niemieckiej marki. Od debiutu w marcu 2007 roku kierowcy kupili sobie ponad milion tych aut.