• Jak się odchudzić?
  Chcesz uporać się z nadliczbowymi kilogramami? Zanim zdecydujesz się na odchudzanie, zobacz, jakie są plusy i minusy popularnych diet.
 • Odchudzające diety groźne dla zdrowia
  Oto pięć diet, które dietetycy i lekarze wytypowali jako nieskuteczne i najbardziej groźne dla zdrowia. I zalecają, by ich unikać.
 • Sylwetka kobiety
  Dieta Dukana to ostatnimi czasy największy hit w odchudzaniu. Tymczasem pojawiła się nowa dieta cud, która ma szansę zdeklasować poprzedniczkę. Metoda Venice'a A Fultona pozwala nie tylko schudnąć, lecz również pozbyć się cellulitu. Nowa dieta odwraca do góry nogami kilka dietetycznych „prawd objawionych”...
 • Dieta, odchudzanie
  Tak zwany „Dukan” to jeden z największych dietetycznych hitów ostatnich lat. Diety proteinowe zrewolucjonizowały odchudzanie i imponują efektami w walce ze zbędnymi kilogramami, ale czy na pewno są bezpieczne? Plusu i minusy diet Dukana i Atkinsa oraz tajniki diet niskowęglowodanowych zdradza dietetyczka Milena Nosek.
 • Kobieta jedząca nabiał
  Zima już powoli się z nami żegna, czas więc pożegnać się z kilogramami, które przyplątały się do nas w trakcie długich, mroźnych wieczorów. Oto najmodniejsze w tym sezonie diety.
 • Zdaniem ekspertów najgroźniejsza dieta odchudzająca to dieta francuskiego dietetyka Pierra Dukana
  Chcesz wreszcie zrzucić nadliczbowe kilogramy? Nie sięgaj po popularne diety-cud. Naukowcy ostrzegają, że te ekspresowe diety odchudzające są gwarantem dietetycznej porażki.
 • Dietetycy wytypowali pięć najgzych diet odchudzających
  Najpopularniejsze diety odchudzające trafiły pod surową ocenę dietetyków. Eksperci wytypowali pięć najdziwniejszych i uznali je za najgorsze w roku 2011. Ciekawe czy ich opinie podzieliłyby osoby, które na tych dietach rzeczywiście schudły?
 • Książka z zaleceniami diety Dukana rozeszła się na świecie w ponad trzech milionach egzemplarzy!
  Brytyjscy dietetycy uważają ją za większe dziwactwo niż jadłospis oparty wyłącznie na surowych produktach czy też zjadanie posiłków zgodnych z grupą krwi. Co innego o diecie mówią stosujące ją gwiazdy, które naprawdę zrzuciły sporo kilogramów.
 • Zadziwiająca dieta: jedz tylko to, co zjesz widelcem
  Dukana, białkowa, kapuściana… znamy całą rozmaitość diet. Ta jest jednak inna niż wszystkie i trzeba przyznać, że pachnie absurdem. Nowy reżim zaleca, żeby jeść tylko to, co można skonsumować przy udziale widelca. Sprawa jest bardziej skomplikowana, niż się wydaje…
 • Zaprzyjaźnij się ze swoją dietą. Na stałe
  Życie ma tak wiele smaków! Czy musimy sobie ich odmawiać? Nie! Sprawdź, jak zaprzyjaźnić się z dieta na stałe, by twoja sylwetka odczuła jej efekty a ty mogła zrezygnować z bolesnych wyrzeczeń. Oto rady eksperta.