• Jak się odchudzić?
  Chcesz uporać się z nadliczbowymi kilogramami? Zanim zdecydujesz się na odchudzanie, zobacz, jakie są plusy i minusy popularnych diet.
 • Dieta, odchudzanie
  Tak zwany „Dukan” to jeden z największych dietetycznych hitów ostatnich lat. Diety proteinowe zrewolucjonizowały odchudzanie i imponują efektami w walce ze zbędnymi kilogramami, ale czy na pewno są bezpieczne? Plusu i minusy diet Dukana i Atkinsa oraz tajniki diet niskowęglowodanowych zdradza dietetyczka Milena Nosek.
 • Pierre Dukan radzi: nagradzać uczniów za ich sukcesy w walce z nadwagą
  Jak zatrzymać lawinowy wzrost liczby otyłych dzieci? Słynny francuski dietetyk Pierre Dukan ma swój patent. Ciekawe czy zastosowanie go u najmłodszych przyniesie równie spektakularne efekty jak u dorosłych dieta wysokobiałkowa?
 • Zdaniem ekspertów najgroźniejsza dieta odchudzająca to dieta francuskiego dietetyka Pierra Dukana
  Chcesz wreszcie zrzucić nadliczbowe kilogramy? Nie sięgaj po popularne diety-cud. Naukowcy ostrzegają, że te ekspresowe diety odchudzające są gwarantem dietetycznej porażki.
 • Dietetycy wytypowali pięć najgzych diet odchudzających
  Najpopularniejsze diety odchudzające trafiły pod surową ocenę dietetyków. Eksperci wytypowali pięć najdziwniejszych i uznali je za najgorsze w roku 2011. Ciekawe czy ich opinie podzieliłyby osoby, które na tych dietach rzeczywiście schudły?