• Dieta OXY następszynią diety Dukana?
  Jeśli lubisz jeść kefir z otrębami, koktajle mleczne i pierś z kurczaka gotowaną na parze, dieta OXY raczej przypadnie ci do gustu. Zwłaszcza że działa skutecznie, a nie zagraża zdrowiu tak jak dieta Dukana.
 • Jak się odchudzić?
  Masz dość nadliczbowych kilogramów? Zanim zdecydujesz się na konkretną dietę odchudzającą, poznaj jej zasady. Prezentujemy najpopularniejsze metody zrzucania wagi.
 • Jak się odchudzić?
  Chcesz uporać się z nadliczbowymi kilogramami? Zanim zdecydujesz się na odchudzanie, zobacz, jakie są plusy i minusy popularnych diet.
 • Odchudzające diety groźne dla zdrowia
  Oto pięć diet, które dietetycy i lekarze wytypowali jako nieskuteczne i najbardziej groźne dla zdrowia. I zalecają, by ich unikać.
 • Dieta OMG
  W półtora miesiąca możesz pozbyć się nawet 9 kilogramów - obiecuje Venice A. Fulton, twórca diety OMG, która swoją popularnością zaczyna pobijać dietę Dukana. Zobacz, na czym polega to ekspresowe odchudzanie.
 • Sylwetka kobiety
  Dieta Dukana to ostatnimi czasy największy hit w odchudzaniu. Tymczasem pojawiła się nowa dieta cud, która ma szansę zdeklasować poprzedniczkę. Metoda Venice'a A Fultona pozwala nie tylko schudnąć, lecz również pozbyć się cellulitu. Nowa dieta odwraca do góry nogami kilka dietetycznych „prawd objawionych”...
 • Dieta, odchudzanie
  Tak zwany „Dukan” to jeden z największych dietetycznych hitów ostatnich lat. Diety proteinowe zrewolucjonizowały odchudzanie i imponują efektami w walce ze zbędnymi kilogramami, ale czy na pewno są bezpieczne? Plusu i minusy diet Dukana i Atkinsa oraz tajniki diet niskowęglowodanowych zdradza dietetyczka Milena Nosek.
 • Dieta Dukana jest na liście 5 najgroźniejszych diet
  Czyżby kariera doktora Dukana dobiegała końca? Według dwóch izb lekarskich kontrowersyjny twórca diety proteinowej dwukrotnie złamał kodeks etyki lekarskiej, między innymi robiąc z medycyny intratny biznes.
 • Zdaniem ekspertów najgroźniejsza dieta odchudzająca to dieta francuskiego dietetyka Pierra Dukana
  Chcesz wreszcie zrzucić nadliczbowe kilogramy? Nie sięgaj po popularne diety-cud. Naukowcy ostrzegają, że te ekspresowe diety odchudzające są gwarantem dietetycznej porażki.
 • Dietetycy wytypowali pięć najgzych diet odchudzających
  Najpopularniejsze diety odchudzające trafiły pod surową ocenę dietetyków. Eksperci wytypowali pięć najdziwniejszych i uznali je za najgorsze w roku 2011. Ciekawe czy ich opinie podzieliłyby osoby, które na tych dietach rzeczywiście schudły?