• Agnieszka Chylińska
  Tak drobna jurorka "Mam talent" jeszcze nie była...
 • Radosław Pestka i Agnieszka Chylińska
  Wiele kobiet chce schudnąć, ale prawie żadna nie ucieszyłaby się słysząc opinię, że metamorfoza sylwetki zupełnie odebrała jej kobiecość. Dlatego domyślamy się, że ostatnie komentarze na temat sylwetki Agnieszki Chylińskiej nie będą dla niej powodem do radości.
 • Agnieszka Chylińska
  To naprawdę rzadki przypadek, aby kobieta wyglądała o niebo lepiej jako 39-latka, niż wtedy, gdy była 20- i 30-latką! Nie ma co, Agnieszka Chylińska to kobieta wybitnie niesztampowa - jako jedna z nielicznych doświadcza takiego dobrodziejstwa. Zobaczcie, jak rewelacyjnie wygląda.
 • Więcej sławy - mniej ciała? Chude i coraz bardziej wychudzone gwiazdy
  W ich przypadku przyrost sławy, pieniędzy i osiągnięć bynajmniej nie szedł w parze z przyrostem ciała – wręcz przeciwnie. Niektórym radykalne odchudzanie pomogło, większości – zaszkodziło. Niektóre z dawnych piękności przeobraziły się w cienie dawnych siebie! Czyżby te sławy zbyt zapędziły się w pogoń za ciałem idealnym? Czy presja sukcesu i zgrabnej sylwetki nie zaprowadziła tych kobiet na drogę anoreksji? Czy chcemy, by właśnie TAK wyglądały nasze ideały? Oto niknące w oczach gwiazdy show-biznesu!
 • Polskie gwiazdy, które schudły dla kariery.
  Show-biznes jest bezwzględny. Coraz więcej gwiazd przyznaje, że posiadanie talentu nie wystarcza do zaistnienia w tym świecie, jeśli nie idzie on w parze z atrakcyjnym (czytaj: szczupłym) wyglądem. Dlatego każdy, kto ma ambicję bycia "kimś", musi zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Panie, które dziś przedstawiamy, nie zawsze były tak szczupłe jak teraz. Eufemistycznie mówiło się, że mają kobiece kształty i okrągłe buzie, a tak naprawdę zwracało się uwagę, że tu i ówdzie mają za dużo centymetrów. Dlatego wszystkie one podjęły trudne wyzwanie i schudły! Nie wszystkim udało się utrzymać wymarzoną wagę, ale w szczytowej formie wyglądały (lub wyglądają) naprawdę nieźle. Zobaczcie!