• Angelina Jolie
    Małżonka Brada Pitta pojawiła się w miniony weekend na premierze III części filmu Kung Fu Panda w Los Angeles i... wywołała sensację wyglądem - niestety, w negatywnym tego słowa znaczeniu. Bez cienia przesady można stwierdzić, że jej kobiecość znikła wraz z kilogramami, których naprawdę jej brakuje...
  • Więcej sławy - mniej ciała? Chude i coraz bardziej wychudzone gwiazdy
    W ich przypadku przyrost sławy, pieniędzy i osiągnięć bynajmniej nie szedł w parze z przyrostem ciała – wręcz przeciwnie. Niektórym radykalne odchudzanie pomogło, większości – zaszkodziło. Niektóre z dawnych piękności przeobraziły się w cienie dawnych siebie! Czyżby te sławy zbyt zapędziły się w pogoń za ciałem idealnym? Czy presja sukcesu i zgrabnej sylwetki nie zaprowadziła tych kobiet na drogę anoreksji? Czy chcemy, by właśnie TAK wyglądały nasze ideały? Oto niknące w oczach gwiazdy show-biznesu!
  • Angelina Jolie
    Angelina Jolie przebywa właśnie w Ekwadorze, gdzie przybyła z misją Ambasadora Dobrej Woli z ramienia Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców. W spartańskich warunkach i bez sztabu stylistów u boku gwiazda prezentuje się naprawdę przeciętnie. Zobaczcie.