• Anna Guzik i Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha
  Dla niektórych zmiana wyglądu przełożyła się bezpośrednio na naprawdę duże pieniądze. Dla innych była czynnikiem, który wpłynął na zwiększenie popularności, a ta w ostatecznym rozrachunku też oznacza większe dochody. Nie ma co: warto się odchudzać!
 • Anna Guzik
  Gdyby kilka lat temu ktoś powiedział, że odtwórczyni ról przebojowej Heli (w serialu "Hela w opałach") i sympatycznej Żanety (w serialu "Na Wspólnej) będzie miała figurę modelki, wielu pewnie zaśmiałoby się mu w twarz, a tymczasem dziś aktorki jest o połowę mniej niż w 2006 roku. Zobaczcie jej metamorfozę!
 • Świetna sylwetka Anny Guzik
  Wszyscy ci, którzy pamiętają krągłą i pucułowatą Żanetę z serialu "Na Wspólnej", powinni jak najszybciej zapomnieć, że grała ją Anna Guzik! W ostatnim czasie aktorka schudła tak, że może się pochwalić figurą godną modelki. Zobaczcie, jak się zmieniła.
 • Polskie gwiazdy, które schudły dla kariery.
  Show-biznes jest bezwzględny. Coraz więcej gwiazd przyznaje, że posiadanie talentu nie wystarcza do zaistnienia w tym świecie, jeśli nie idzie on w parze z atrakcyjnym (czytaj: szczupłym) wyglądem. Dlatego każdy, kto ma ambicję bycia "kimś", musi zadbać o swoją sylwetkę i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Panie, które dziś przedstawiamy, nie zawsze były tak szczupłe jak teraz. Eufemistycznie mówiło się, że mają kobiece kształty i okrągłe buzie, a tak naprawdę zwracało się uwagę, że tu i ówdzie mają za dużo centymetrów. Dlatego wszystkie one podjęły trudne wyzwanie i schudły! Nie wszystkim udało się utrzymać wymarzoną wagę, ale w szczytowej formie wyglądały (lub wyglądają) naprawdę nieźle. Zobaczcie!