• Ewa Farna
  Media i komentujący artykuły w internecie mają większy problem z sylwetką wokalistki, niż ona sama...
 • Ewa Farna
  Młoda wokalista wielokrotnie dawała wyraz temu, że nie przejmuje się obowiązującymi kanonami piękna nakładającymi na kobietę obowiązek "bycia wieszakiem". Podczas wczorajszego koncertu Lato Zet i Dwójki gwiazda po raz kolejny zaprezentowała się w ultrakobiecej stylizacji, w której wyglądała rewelacyjnie. Zobaczcie jej zdjęcia, a na pewno dacie się przekonać, że piękno nie musi mieć rozmiaru S!
 • Ewa Farna
  21-letnia gwiazda konsekwentnie nie przejmuje się krytyką swojej wagi i eksponuje ciało, mimo że wielu "życzliwych" zarzuca jej zbytnią "obfitość kształtów". Na festiwalu w Opolu gwiazda pokazała się w sukience mocno podkreślającej kształty. Powinna nosić takie ubrania...?
 • Iga Wyrwał, Ewa Farna i Marta Wierzbicka
  Te młode kobiety nie mają kształtów modelek. Ba!, nawet nie chcemy sobie wyobrażać, jak wyglądałyby z wystającymi kośćmi obojczykowymi i totalnie pozbawione ciała w okolicy bioder... Oto najgorętsze polskie gwiazdy młodego pokolenia, które show-biznes pokochał, mimo że nie mają modnej obecnie "wieszakowatej" figury, a może... właśnie dzięki temu?