• Katarzyna Niezgoda
  Filigranowa nie jest i pewnie nie będzie, ale kto powiedział, że mając kobiece kształty, nie można dobrze wyglądać? W jej przypadku utrata kilku kilogramów wystarczyła do tego, by sylwetka stała się dużo bardziej atrakcyjna.
 • Katarzyna Niezgoda
  To nie nowość, że kobiet, które osiągają sukces w odchudzaniu, chcą pochwalić się ciałem i chętniej zakładają eksponujące je kreacje. Ten efekt zadziałał także u Kasi Niezgody. Zobaczcie, jak prezentowała się na pokazie mody, na którym się pojawiła. Patrząc na te zdjęcia, trudno uwierzyć w plotki, jakoby Tomasz Kammel odszedł od ukochanej z powodu jej utraty wagi. Naszym zdaniem właśnie teraz Katarzyna wygląda fantastycznie. Co Wy o tym sądzicie?
 • Łydki Katarzyny Niezgody
  To nieprawda, że są kobiety, którym nie zależy na atrakcyjnym wyglądzie i możliwości prezentowania swoich atutów. Dowód? Wyszczuplona partnerka Tomasza Kammela z dumą odsłania nogi. I dobrze, bo ma ma się czym pochwalić!
 • Coraz szczuplejsza sylwetka Katarzyny Niezgody
  Niejedna kobieta, gdy spojrzy na te zdjęcia, westchnie z zazdrością i pomyśli, że partnerka Tomasza Kammela to szczęściara... No, bo która z nas nie chciałby zrzucać zbędnych kilogramów tylko z tych miejsc na ciele, na których naprawdę nie powinno go być i zachować w tych, które są atrybutami kobiecości...?
 • Katarzyna Niezgoda
  Są takie miejsc na ciele kobiety, które znacznie trudniej odchudzić niż inne. Okazuje się jednak, że dla chcącego nic trudnego! Dowód? Znacznie zmniejszony obwód brzucha Kasi Niezgody. Zobaczcie, jak prezentowała się wczoraj na salonach.