• Małgorzata Socha
  Jej nastawienie do aktywności fizycznej nie różni się od tego, co czują i myślą dziesiątki kobiet...
 • Małgorzata Socha
  Gdyby nie ten jeden maleńki szczegół, można by powiedzieć, że aktorka na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu wyglądała perfekcyjnie. Niestety, fotografowie tak już mają, że wyszukują niedoskonałości i dokumentują je z największą starannością. Tym razem skupili się na "nieposłusznej skórze" gwiazdy i od razu pojawiły się pytania, czy nie za dużo schudła, czy powinna się tak ubierać, czy w jej wieku to normalne... Zobaczcie zdjęcia i oceńcie.
 • Anna Guzik i Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha
  Dla niektórych zmiana wyglądu przełożyła się bezpośrednio na naprawdę duże pieniądze. Dla innych była czynnikiem, który wpłynął na zwiększenie popularności, a ta w ostatecznym rozrachunku też oznacza większe dochody. Nie ma co: warto się odchudzać!
 • Małgorzata Socha
  Piękna, doskonale ubrana i niesłychanie wręcz zgrabna. Małgorzata Socha to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskich salonów. Tymczasem aktorka wyznała, że z natury jest raczej pulchna i gdyby nie ciągłe odchudzanie, nosiłaby ubrania o znacznie większym rozmiarze… Jaki jest zatem sekret jej doskonałej sylwetki?