• Anna Mucha w sesji zdjęciowej kończącej jej udział w kampanii promocyjnej Reebok EasyTone
  Anna Mucha zakończyła wyzwanie Reebok EasyTone, które podjęła 12 tygodni temu. Przez ten okres ambasadorka marki nosiła buty EasyTone podczas zwykłych aktywności, takich jak praca, spacery, zakupy czy spotkania z przyjaciółmi. W efekcie pokonywała średnio 4 400 kroków każdego dnia. Czy regularne noszenie butów EasyTone poprawiło jej formę i wygląd ciała? Zobaczcie!
 • Tyra Banks
  - Kiedy zaczynałam karierę modelki, nie wiedziałam, że w ogóle istnieje coś takiego jak rozmiar zero - powiedziała Tyra Banks. Jedna z najsłynniejszych modelek pochwaliła inicjatywę magazynu "Vogue" o zaprzestaniu pokazywania zdjęć wychudzonych modelek.
 • Victoria Beckham
  Choć urodziła czworo dzieci, Victoria Beckham raz po raz jest oskarżana o zbyt szczupłą sylwetkę, a nawet anoreksję. Była członkini zespołu Spice Girls wciąż mieści się w ubrania w rozmiarze zero, ale jest wściekłą, gdy słyszy, że jest zbyt chuda.
 • Czy taka figura jest seksowna?
  Katarzyna Struss to jedna z najlepszych polskich modelek. O jej udział w pokazach zabiegają najznakomitsi projektanci z całego świata. Dlatego piękna Polka rzadko ma czas, aby pokazać się na "rodzimych salonach". Ostatnio wzięła jednak udział w 15 urodzinach kanału Planete+ i zaprezentowała na wybiegu kreację z kolekcji Izabeli Łapińskiej. Suknia, o której mowa, miała szalenie długie rozcięcie, które chwilami odsłaniało więcej ciała modelki, niż byłoby to wskazane... Zgromadzeni na imprezie goście mogli zobaczyć - naszym zdaniem - przesadnie szczupłe nogi modelki, a nawet jej bieliznę. Czy taka figura jest sexy?
 • Olga Kaczyńska na prezentacji nowej biżuterii Guess.
  Niemal od początku trwania II edycji programu Top Model Olga Kaczyńska słyszała z ust jurorów krytyczne uwagi na temat swojej figury. Marcin Tyszka i Dawid Woliński raz po raz mówili, że kobiece kształty dyskwalifikują ją jako modelkę. Olga najwidoczniej wzięła sobie do serca ich opinie, bo kilka dni temu, na pokazie nowej linii biżuterii marki GUESS, zaprezentowała doskonałą, mocno wyszczuploną sylwetkę. Jak sądzicie, czy z taką linią Olga zrobi wrażenie na jurorach w finale na żywo i ma szanse na wygranie show?