• Janet Jackson
  Ta gwiazda słynie z dietetycznych sukcesów i porażek. Janet Jackson dobrze zna zmagania z efektem jo-jo, a przemiany jej sylwetki przypominały rollercoaster. Teraz siostra Michaela Jacksona podzieli się z innymi swoimi doświadczeniami i zdradzi, jak z sukcesem osiągnąć i utrzymać pożądaną wagę. Oto jej sekrety!
 • Więcej sławy - mniej ciała? Chude i coraz bardziej wychudzone gwiazdy
  W ich przypadku przyrost sławy, pieniędzy i osiągnięć bynajmniej nie szedł w parze z przyrostem ciała – wręcz przeciwnie. Niektórym radykalne odchudzanie pomogło, większości – zaszkodziło. Niektóre z dawnych piękności przeobraziły się w cienie dawnych siebie! Czyżby te sławy zbyt zapędziły się w pogoń za ciałem idealnym? Czy presja sukcesu i zgrabnej sylwetki nie zaprowadziła tych kobiet na drogę anoreksji? Czy chcemy, by właśnie TAK wyglądały nasze ideały? Oto niknące w oczach gwiazdy show-biznesu!
 • Brzuch Patricii Kazadi
  Jeszcze całkiem niedawno prowadząca "You Can Dance" bywała krytykowana za obfite kształty i źle dobrane do nich stylizacje. Teraz jednak Patricia Kazadi może założyć wszystko bez obawy, że jej sylwetka zostanie źle oceniona. I tak robi: w ostatnim odcinku show młoda gwiazda zaprezentowała się w seksownych ciuszkach podkreślających jej wyrzeźbione kształty. Oj, jest się czym pochwalić!
 • Michelle Williams
  To się nazywa mieć szczęście: Michelle Williams bez żadnego problemu zrzuciła kilogramy, które musiała zyskać, aby zagrać główną rolę w filmie "Mój tydzień z Marylin".
 • Paulina Chylewska.
  Podczas poniedziałkowego Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej prezenterka zachwycała idealną sylwetką.
 • Kayah ma jedne z najpiękniejszych nóg w polskim show-biznesie.
  Jej nogi znów są jednymi z najzgrabniejszych w Polsce, a sylwetka odzyskała pożądany kształt. Jak dowiedział się "Fakt", Kayah schudła w ostatnim czasie dziesięć kilogramów. I to bez głodzenia się i forsownych ćwiczeń fizycznych.
 • Jennifer Hudson schudła 30 kilo. Jak to zrobiła?
  30 kilogramów w dwa lata. Tak spektakularny sukces na koncie ma znana artystka. Teraz receptą na sukces gwiazda podzieli się z innymi. Uchylamy rąbka tajemnicy.