• Jacek Kurski na konferencji TVP
    Telewizja Polska wiosną przygotowała kilka nowości. W ofercie Jedynki i Dwójki pojawią się nowe seriale, programy rozrywkowe oraz popularno-naukowe. Jak zapewnił Jacek Kurski podczas konferencji, stacja stawia na mariaż misji i rozrywki.
  • Tomasz Niecik
    Jego największy hit "Cztery osiemnastki" ma na YouTube ponad 24 mln odsłon, a każdy z jego koncertów gromadzi tłumy fanów. Gwiazdor disco polo Tomasz Niecik opowiedział nam o swoim sukcesie i zawiści kolegów z branży. "Jest zazdrość, bo Niecik przyjeżdża na koncert najnowszym mercedesem, a ktoś 20 lat haruje i jeździ wynajętym autem, ponieważ na własne go nie stać. Dziwią się wówczas, że my tyle zarabiamy, że tak to wygląda" - powiedział w rozmowie z dziennik.pl. Z muzykiem disco polo rozmawialiśmy także o jego udziale w 2. edycji show TVN "Agent gwiazdy".
  • Zenek Martyniuk
    Jacek Kurski wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, iż uwielbia disco polo i jest fanem Zenka Martyniuka. Sympatia prezesa przynosi efekty, bowiem już niebawem autora hitu "Przez twe oczy zielone" zobaczymy w nowej produkcji rozrywkowej TVP.
  • "Disco Relax" to program poświęcony muzyce disco polo, który w latach 90' cieszył się ogromną popularnością widzów telewizji Polsat. Teraz, na fali powrotu mody na ten rodzimy gatunek muzyczny, kanał Polo TV postanowił przywrócić kultowy program na antenę.