• Michał Winiewski, Tomasz Niecik
    Tomasz Niecik za sprawą udziału w programie "Agent" poczuł się gwiazdą i zaczął atakować innych celebrytów. Najmocniej oberwało się Michałowi Wiśniewskiemu, który w odpowiedzi postraszył muzyka disco polo prawnikiem.
  • Tomasz Niecik
    Jego największy hit "Cztery osiemnastki" ma na YouTube ponad 24 mln odsłon, a każdy z jego koncertów gromadzi tłumy fanów. Gwiazdor disco polo Tomasz Niecik opowiedział nam o swoim sukcesie i zawiści kolegów z branży. "Jest zazdrość, bo Niecik przyjeżdża na koncert najnowszym mercedesem, a ktoś 20 lat haruje i jeździ wynajętym autem, ponieważ na własne go nie stać. Dziwią się wówczas, że my tyle zarabiamy, że tak to wygląda" - powiedział w rozmowie z dziennik.pl. Z muzykiem disco polo rozmawialiśmy także o jego udziale w 2. edycji show TVN "Agent gwiazdy".
  • Kasia Cichopek i Tomasz Niecik w "Twój Puls"
    Kasia Cichopek potrafi tańczyć, co udowodniła wygrywając show "Taniec z gwiazdami". Jednak kiedy w programie "Twój Puls" postanowiła popląsać u boku gwiazdy disco polo, Tomasza Niecika, stała się obiektem drwin internautów. Czy zasłużenie?