• Cerkiew
  Rosyjska Cerkiew prawosławna wyjaśnia: to nie premier Dmitrij Miedwiediew został wyświęcony na diakona, lecz młody człowiek o tym samym nazwisku.
 • Premier Rosji Wiktor Miedwiediew
  Zachodnie sankcje wyrządzają coraz większe szkody rosyjskiej gospodarce. Według szefa rosyjskiego rządu, do tej pory budżet państwa dostał o 25 miliardów euro mniej niż planowano, a w kolejnych miesiącach straty będą rosły.
 • Premier Rosji Wiktor Miedwiediew
  Zachodnie sankcje wyrządzają coraz większe szkody rosyjskiej gospodarce. Według szefa rosyjskiego rządu, do tej pory budżet państwa dostał o 25 miliardów euro mniej niż planowano, a w kolejnych miesiącach straty będą rosły. Dmitrij Miedwiediew mówił o tym w Dumie Państwowej, przedstawiając deputowanym raport na temat stanu gospodarki i odpowiadając na ich pytania.
 • Dmitrij Miedwiediew
  Rosyjski premier deklaruje, że Moskwa jest gotowa na dalsze sankcje ze strony Zachodu. Dmitrij Miedwiediew oświadczył, że w razie konieczności, jego rząd może zwiększyć wsparcie dla rodzimych przedsiębiorców.
 • Władimir Putin
  Prezydent Rosji dał sobie i premierowi podwyżkę. Władimir Putin podpisał dziś dekret o podwyższeniu wynagrodzenia dla siebie i Dmitrija Miedwiediewa.
 • Dmitrij Miedwiediew
  Stosunki Rosji z Polską normalizują się i z czasem powinny zniknąć problemy dzielące Moskwę i Warszawę. Mówił o tym na spotkaniu z zagranicznymi dziennikarzami premier Rosji Dmitrij Miedwiediew.
 • Zdjęcia Dmitrija Miedwiediewa - Kuba
  918 tysięcy fanów, setki zdjęć, dziesiątki filmów - Dmitrij Miedwiediew jest znany ze swego zamiłowania do serwisów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że jego profil na Facebooku "żyje". Wśród wielu albumów ze zdjęciami robionymi przez fotoreporterów szefa rosyjskiego rządu, są też takie wrzucane przez Instagram, na których najczęściej widać krajobrazy i zabytki. Czy robi je sam premier? Czy też jest to zmyślna PR-owa kreacja? Zobaczcie zdjęcia!
 • Premier Rosji Dmitrij Miedwiediew ocenił wywiadzie dla francuskich mediów, że poparcie Paryża dla syryjskiej koalicji "jest niedopuszczalne" z punktu widzenia międzynarodowego prawa. W rozmowie nie wykluczył też, że wróci kiedyś na Kreml jako prezydent.
 • Ostre słowa Dmitrija Miedwiediewa na temat imigrantów z Chiń. Rosyjski premier zapowiedział, że jego kraj będzie bronić swego Dalekiego Wschodu przed ekspansją sąsiednich państw.
 • Oficjalnie wszystko jest w porządku, a Barack Obama wcale nie czuje się urażony tym, że Władimir Putin nie przyjedzie do USA na szczyt grupy G8. Ale już mniej oficjalnie Biały Dom przygotowuje ostrą szpilę, którą zamierza wbić w premiera Dmitrija Miedwiediewa.