• Jennifer Lopez
  Piękna kobieta nosząca na szyi węża w miejsce biżuterii? Tak wystąpiła seksowna Jennifer Lopez – jednak nie ona pierwsza. Takie zabawy gwiazdy z wężem widzieliśmy już wcześniej. Zaprezentowała je wcześniej znana Polka…
 • Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski w Nowej Zelandii
  Gustowne i markowe elementy garderoby i akcesoria warte fortunę. Gdyby Jolanta Kwaśniewska miała polegać na prezydenckiej emeryturze męża, o takich kreacjach mogłaby tylko pomarzyć…
 • Zaskakująca moda: gwiazdy w różańcach!
  Świat mody i show-biznesu nigdy nie śpi. Gdy epatowanie golizną się przejadło, celebrytki postanowiły zaskoczyć czymś nowym – religijnym akcentem kojarzonym do tej pory z nieodłącznym akcesorium własnych babć. Na salonach mocną pozycję wśród modnych dodatków zajął… różaniec. Czy to autentyczne wyznanie wiary czy po prostu chwilowy, przemijający trend? Jak wyglądają polskie gwiazdy w aureoli pobożności? Zobacz!
 • Nicole Richie
  Świat mody docenił kreacje i kolekcje, a zwłaszcza modowe dodatki Nicole Richie. Gwiazda wyróżniona została tytułem największej trendsetterki (Style Influencer of the Year) podczas gali Accesories Council Excellence (ACE) Awards.
 • Katarzyna Niezgoda
  Dawno minęły czasy, gdy Katarzyna Niezgoda skrywała się pod obszernymi i niewyróżniającymi się kreacjami. Od dłuższego czasu stawia na wyraziste kreacje i eksponowanie wdzięków. Tym razem jednak życiowa partnerka Tomasza Kammela zaskoczyła wyjątkowo mocnym wejściem… Zobacz!
 • Czerwony dywan na gali rozdania Eska Music Awards wyróżniał się na tle innych na polskich salonach. Gwiazdy błysnęły fantazyjnymi i szalonymi kreacjami. Nie odmawiały sobie bogatych ozdób, oryginalnych aplikacji i dodatków, przykuwały oczy feerią wyrazistych barw i szaleństwem wzorów. Jaki był efekt tych eksperymentów? Zobacz!
 • Salma Hayek olśniewa w kreacjach Gucci
  Festiwal w Cannes dopiero się rozpoczął, a aktorka zdążyła już zaprezentować dwie wyraziste kreacje i dodatki. Wszystko od jednego projektanta.
 • Doda
  Kiedyś były synonimem obciachu i szpetoty. Jednym dodają inteligencji i powagi, innym filuternego spojrzenia, a jeszcze innym tajemniczości. Duże okulary opanowały salony. Noszą je najbardziej urodziwe celebrytki. Zaczęło się od tak zwanych „kujonek” w grubej czarnej oprawie, potem pojawiły się kolory i fantazyjne kształty. Gwiazdy chętnie sięgają po okulary, by uzupełnić swoją stylizację. Od dawna lubuje się w nich Patricia Kazadi, Dorota Zawadzka czy Ada Fijał, niedawno skusiła się na nie także Justyna Steczkowska i Anna Popek. Edyta Herbuś, Doda i Fijał prócz oryginalnego kształtu postawiły także na kolor. Doda zresztą to prawdziwa ambasadorka tego trendu! Okulary są modowym hitem. Pytanie: czy są sexy? Dodają urody naszym gwiazdom czy jej odejmują? Zobaczcie i oceńcie sami!
 • Katarzyna Zielińska z torebką Louis Vuitton z własnymi inicjałami
  Polscy celebryci z całych sił aspirują do ostentacyjnego wręcz czasem luksusu. Nawet te bynajmniej nie pierwszoplanowe gwiazdy. Katarzynie Zielińskiej nie wystarczyła modna i superdroga torebka Louis Vuitton. Aktorka zaprezentowała takową, ale ozdobioną... jej własnymi inicjałami!