• Jennifer Lopez
  Piękna kobieta nosząca na szyi węża w miejsce biżuterii? Tak wystąpiła seksowna Jennifer Lopez – jednak nie ona pierwsza. Takie zabawy gwiazdy z wężem widzieliśmy już wcześniej. Zaprezentowała je wcześniej znana Polka…
 • Nowa kolekcja zegarków Burberry. Z obowiązkową kratą
  Thomas Burberry stworzył nie tylko klasyczny trencz, ale i legendarną kratę. Dziś marka z powodzeniem tworzy kolekcje mody i akcesoriów, a słynny deseń możemy podziwiać na różnych artykułach. Na przykład – na zegarkach.
 • Ozdobne zegarki z nowej kolekcji DKNY
  Donna Karan pod nazwą DKNY promuje w tym sezonie także zegarki. Kreatorka połączyła tradycyjny wygląd zegarków damskich z biżuteryjną finezją, co stanowi doskonałe połączenie dla kobiet ceniących elegancję i funkcjonalność. Czy to jeszcze zegarki czy już biżuteria?
 • Gwiazdy błyszczą w naszyjnikach XL
  Zwykle moda nakazuje większy umiar, ale w tym sezonie im więcej, tym lepiej? O czym mowa? O wielkich naszyjnikach, które nadadzą odświętnego charakteru nawet najprostszej kreacji. Na naszych szyjach ma być ciężko od ozdób w rozmiarze XL – najlepiej powodujących zawrót głowy mnogością elementów. W takich ozdobach błyszczą światowe i polskie gwiazdy i gwiazdeczki – od Cate Blanchett i Nicole Kidman po Małgorzatę Sochę i Annę Wyszkoni. Zobacz, może zabłyśniesz i ty?