• Waterbury
  Timex, amerykański producent zegarków, swoje korzenie wywodzi z firmy Waterbury Clock Company, założonej w 1854 roku w mieście Waterbury w stanie Connecticut w USA. Dla upamiętnienia swojej 160. rocznicy i aby uczcić zegarmistrzowskie dziedzictwo firma prezentuje limitowaną kolekcję „Waterbury”.
 • Zegarki dla mężczyzn
  Szczypta zaskoczenia i garść tego, czego fani marki spodziewają się po nowościach od Seiko Watch Corporation. 6 zegarków podanych w trzech różnych stylizacjach - futurystycznej, sportowej oraz casual, to idealne uzupełnieniem męskiej linii zegarków Lorus.
 • Bulova
  Tej jesieni do oferty salonów Time Trend, obok zegarków takich jak Atlantic, Casio, Lorus, Guess, Lacoste, Nautica dołączyła BULOVA - jedna z najbardziej kultowych i cenionych pod względem niezawodności i designu amerykańskich marek. Od ponad 135 lat Bulova pojawia się w najważniejszych momentach rozwoju Stanów Zjednoczonych na nadgarstkach prezydentów, w wyposażeniu promów kosmicznych i ekwipunku amerykańskiej armii. To właśnie tutaj stworzono najbardziej precyzyjny zegarek kwarcowy na świecie - Precisionist.
 • Nowa kolekcja zegarków Burberry. Z obowiązkową kratą
  Thomas Burberry stworzył nie tylko klasyczny trencz, ale i legendarną kratę. Dziś marka z powodzeniem tworzy kolekcje mody i akcesoriów, a słynny deseń możemy podziwiać na różnych artykułach. Na przykład – na zegarkach.
 • Ozdobne zegarki z nowej kolekcji DKNY
  Donna Karan pod nazwą DKNY promuje w tym sezonie także zegarki. Kreatorka połączyła tradycyjny wygląd zegarków damskich z biżuteryjną finezją, co stanowi doskonałe połączenie dla kobiet ceniących elegancję i funkcjonalność. Czy to jeszcze zegarki czy już biżuteria?