• Kreacje, które (za) dużo odsłaniały.
  Niektóre z przedstawionych stylizacji były kreacjami scenicznymi, inne - wyjściowym strojem gwiazd. Jedno je łączyło: odsłaniały dużo ciała pięknych pań. Oto nasz subiektywny przegląd gwiazdorskich kreacji, które co bardziej zachowawcze osoby mogłyby uznać za zbyt wiele odsłaniające...
 • Modowe wpadki polskich gwiazd w 2011 roku.
  Tych kreacji gwiazdy pewnie wolałyby nie pamiętać, ale to niemożliwe. Uwiecznione na zdjęciach stylizacje z pewnością jeszcze wiele razy zagoszczą w mediach jako przykład strojów, których nie należy na siebie wkładać, bo zbyt wiele odsłaniają, straszą krojem lub po prostu masakrują figurę. Zobaczcie raz jeszcze spektakularne wpadki modowe polskich gwiazd z 2011 roku!
 • Gwiazdy na 4 urodzinach magazynu "Party".
  Niestety, po raz kolejny nie wszystkie gwiazdy, które brały udział w "gorącym" wydarzeniu, dobrze się zaprezentowały. Wśród gości świętujących 4 urodziny magazynu "Party" znalazły się panie, których wizerunek trudno ocenić pozytywnie. Tandetne tkaniny, niekorzystne, bo udziwnione kroje, połączenia materiałów i stylów wołające o pomstę do nieba - to wszystko można było "podziwiać" na imprezie. Znalazły się tam też jednak prawdziwe ubraniowe perełki. Aby jednak nie zostać posądzonymi o narzucanie opinii, ocenę kreacji, o których mowa, pozostawiamy Wam! Sami stwierdźcie, kto zasłużył na pochwałę, a kto na krytykę!
 • Gwiazdy i ich nagie… ramiona
  Elegancka suknia wieczorowa, kreacja na specjalne okazje? Idealnie wypadnie taka z odsłoniętymi, nagimi ramionami. Tego typu kreacje, pozbawione ramiączek, prezentują ostatnio na czerwonych dywanach polskie gwiazdy. Nowoczesne, luźne tuniki, jak Marta Żmuda Trzebiatowska, rozkloszowane kreacje w stylu retro, jak Dorota Gardias czy Justyna Steczkowska, dopasowane suknie w stylu dawnego Hollywood, jak Doda i Anna Mucha, czy sukienki z gorsetową górą, jak Katarzyna Glinka.  Zobacz nagie ramiona po gwiazdorsku!