• Dorota Gardias już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. W jednym z ostatnich wywiadów, pogodynka opowiedziała o tym, jak dziecko wpłynęło na jej potrzebę epatowania seksapilem.
 • Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Karolina Malinowska
  Piękne, pewne siebie, seksowne i... rozbankietowane. Gwiazdy, które spodziewają się dziecka, nie żałują sobie odważnych kreacji, wysokich obcasów i obecności na imprezach. A wszędzie, gdzie się pojawią, dumnie prezentują krągłe brzuszki. Czasy, kiedy ciąża była ukrywana w fałdach szerokich sukienek, bezpowrotnie minęły. Na szczęście!
 • Dorota Gardias na Gali Ekstraklasy
  Choć brzuszek ma już spory, nie rezygnuje z pracy i... wysokich obcasów. Dorota Gardias, jedna z najbardziej urodziwych polskich pogodynek, wyjątkowo wdzięcznie prezentuje się w błogosławionym stanie. Wybiera proste sukienki w kształcie trapezu, co delikatnie uwidacznia jej brzuszek, a przy okazji podkreśla zgrabne nogi.
 • Jedne gwiazdy, na czas porodu uciekają z kraju, by zapewnić sobie minimum intymności, inne, jak Dorota Gardias, z ochotą opowiadają w mediach niemal o każdym szczególe swojej ciąży i jej rozwiązania. Pogodynka wyznała nawet, w jakiej klinice przyjdzie na świat jej córeczka.
 • Polskie gwiazdy, które niebawem zostaną mamami
  W polskim show biznesie nastał kolejny baby boom. W ostatnim czasie niemal co tydzień pojawiała się informacja o ciąży kolejnej gwiazdy. Przyjrzyjmy się zatem, które celebrytki niebawem zostaną mamami.
 • Dorota Gardias, która aktualnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka, niedawno poznała jego płeć. Pogodynka zostanie szczęśliwą mamą córeczki. Wiemy, jak da dziewczynce na imię.
 • Dorota Gardias, która aktualnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka, w jednym z wywiadów zdradziła, co czuła, gdy dowiedziała się o ciąży. Dlaczego w jej oczach pojawiły się jednocześnie łzy szczęścia i smutku?
 • W życiu Doroty Gardias niebawem nastąpią wielkie zmiany. Pogodynka podczas wczorajszej gali wręczenia Telekamer potwierdziła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.
 • Dorota Gardias
  Dorota Gardias będzie kiedyś prawdziwą matką Polką. Chce rodzić, rodzić i jeszcze raz rodzić! W rozmowie z Faktem znana pogodynka przyznaje, że marzy jej się gromadka dzieci. Czyżby zamierzała niebawem wcielić w życie swoje plany? No cóż, miłość jest, mieszkanie jest... Nie ma na co czekać!