• Dorota Gardias w kampanii Caprice
  W najnowszej kolekcji Caprice znajdziecie duży wybór kultowych już modeli – klasycznych mokasynów, ponadczasowych balerinek czy modnych sandałów. W tym sezonie ambasadorką marki została Dorota Gardias. Zobaczcie, jak wypadła na zdjęciach promocyjnych.
 • Letnie stylizacje inspirowane gwiazdami
  Perfekcyjny makijaż, starannie ułożone włosy, idealnie dobrane ubrania i dodatki to cechy charakterystyczne znanych i sławnych. Za ich wygląd odpowiada sztab stylistów, ale nie potrzeba wiele, by wyglądać tak jak one. Wystarczy dobrze skompletowany zestaw ubrań i codzienne zabiegi upiększające.
 • Orsay - pokaz kolekcji jesień/zima 2012/2013 na Fashion Week Poland
  Mając taką figurę, pogodynka nie musi czuć nieswojo wśród profesjonalnych modelek. Zobaczcie ją i propozycje marki Orsay na kolejny modowy sezon.
 • Odważna kreacja Doroty Gardias
  Ta sukienka byłaby bardzo skromna, gdyby nie prześwitująca część, spod której było widać każdy szczegół bielizny. Dzięki niej Dorota Gardias miała pewność, że będzie zauważona.
 • Modowe wpadki polskich gwiazd w 2011 roku.
  Tych kreacji gwiazdy pewnie wolałyby nie pamiętać, ale to niemożliwe. Uwiecznione na zdjęciach stylizacje z pewnością jeszcze wiele razy zagoszczą w mediach jako przykład strojów, których nie należy na siebie wkładać, bo zbyt wiele odsłaniają, straszą krojem lub po prostu masakrują figurę. Zobaczcie raz jeszcze spektakularne wpadki modowe polskich gwiazd z 2011 roku!