• Dorota Gardias
  "Nie ma możliwości, żebym prowadziła samochód po wypiciu alkoholu" - mówi Dorota Gardias. Zdaniem prezenterki TVN prawo powinno być dla pijanych kierowców bardzo surowe.
 • Opel partnerem Polskiego Czerwonego Krzyża w Światowym Dniu Pierwszej Pomocy. Dorota Gardias, w czasie pokazu promującego bezpieczeństwo na drodze
  Otrzymałam mandat , ale zdarzyło mi się to dosłownie 4 razy w życiu. Naprawdę staram się przestrzegać przepisów ruchu drogowego. Bardzo boję się wypadków, mam duży szacunek i respekt do samochodu - mówi Dorota Gardias . Znana z zamiłowania do szybkich samochodów gwiazda TVN przyznaje, że bardzo lubi ekstremalną jazdę.
 • Dorota Gardias rozstała się z Patrykiem Kalskim i pojechała w Alpy
  Czyżby znów się nie udało? "Super Express" donosi o rozstaniu Doroty Gardias z Patrykiem Kalskim. Para powiedziała sobie "do widzenia" po rocznym związku. Teraz piękna pogodynka TVN leczy złamane serce w zasypanych śniegiem Alpach.
 • Dorota Gardias z byłym już mężem Konradem Skórą
  Stało się. Dorota Gardias i Konrad Skóra przestali oficjalnie być małżeństwem. Pogodynka TVN dostała rozwód już na pierwszej rozprawie rozwodowej. Jak pisze "Fakt", Dorota jest znowu do wzięcia, a z jej nazwiska zniknął drugi człon, który dostała po mężu.
 • Oto nowa bryka pogodynki TVN! Nie umie jeździć Porsche
  Kto by nie chciał mieć takiej bryki? Ale stać na nią jedynie niewielu. Jest bardzo stylowa a po Polsce jeździ ich niewiele. Dorota Gardias zamieniła właśnie porsche na ten cud...