• Kreacje, które (za) dużo odsłaniały.
  Niektóre z przedstawionych stylizacji były kreacjami scenicznymi, inne - wyjściowym strojem gwiazd. Jedno je łączyło: odsłaniały dużo ciała pięknych pań. Oto nasz subiektywny przegląd gwiazdorskich kreacji, które co bardziej zachowawcze osoby mogłyby uznać za zbyt wiele odsłaniające...
 • Modowe wpadki polskich gwiazd w 2011 roku.
  Tych kreacji gwiazdy pewnie wolałyby nie pamiętać, ale to niemożliwe. Uwiecznione na zdjęciach stylizacje z pewnością jeszcze wiele razy zagoszczą w mediach jako przykład strojów, których nie należy na siebie wkładać, bo zbyt wiele odsłaniają, straszą krojem lub po prostu masakrują figurę. Zobaczcie raz jeszcze spektakularne wpadki modowe polskich gwiazd z 2011 roku!
 • Gwiazda założyła białą bieliznę pod czarną sukienkę.
  Biel to symbol niewinności i ulubiony kolor bielizny wielu kobiet. Są jednak sytuacje, w których bezwzględnie należy z niej zrezygnować na rzecz czerni lub cielistej barwy. Wczoraj zapomniała o tym Dorota Gardias, która na prezentacji kalendarza "Dżentelmeni 2012" pozwoliła się sfotografować w niefortunnej pozie ukazującej jej białe figi. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że prezenterka od stóp do głów ubrana była w czerń, co tylko spotęgowało efekt "niepożądanego błysku". Niestety, szczegóły też są ważne i trzeba o nie dbać.
 • Gwiazdy na 4 urodzinach magazynu "Party".
  Niestety, po raz kolejny nie wszystkie gwiazdy, które brały udział w "gorącym" wydarzeniu, dobrze się zaprezentowały. Wśród gości świętujących 4 urodziny magazynu "Party" znalazły się panie, których wizerunek trudno ocenić pozytywnie. Tandetne tkaniny, niekorzystne, bo udziwnione kroje, połączenia materiałów i stylów wołające o pomstę do nieba - to wszystko można było "podziwiać" na imprezie. Znalazły się tam też jednak prawdziwe ubraniowe perełki. Aby jednak nie zostać posądzonymi o narzucanie opinii, ocenę kreacji, o których mowa, pozostawiamy Wam! Sami stwierdźcie, kto zasłużył na pochwałę, a kto na krytykę!