• Kancelaria Prezydenta idzie do prokuratury ws. ułaskawienia Adama S.
  Zawiadomienie ma trafić do prokuratury jeszcze w te wakacje. Zostanie napisane na podstawie wyników audytu w Kancelarii Prezydenta. Wykazał on, że dokumenty dotyczące ułaskawienia przez Lecha Kaczyńskiego Adama S., wspólnika jego zięcia Marcina Dubienieckiego, zaginęły - podaje "Polityka".
 • Pałac Prezydencki w Warszawie
  "To nie jest sprawa, którą kancelaria chciałaby się zajmować" – komentował w "Kropce nad i" Tomasz Nałęcz ułaskawienie Adama S. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego i udział w tym procesie Marcina Dubienieckiego.
 • Ułaskawienie Adama S. Przetrząsną dokumenty
  Szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski zlecił audyt "procedur i trybu przygotowywania projektu decyzji" przez urzędników prezydenta Lecha Kaczyńskiego w sprawie ułaskawienia przedsiębiorcy Adama S. - poinformowała PAP dyrektor biura prasowego Kancelarii Joanna Trzaska-Wieczorek.
 • To oni "chodzili" wokół ułaskawienia Adama S.
  Już wiadomo, kto zajmował się sprawą ułaskawienia Adama S. z ramienia Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. W sprawie pojawiają się nazwiska dwóch prezydenckich ministrów.
 • Byly szef kancelarii Kaczyńskiego w spółce z gangsterem
  Adam S., ułaskawiony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego, był udziałowcem w spółce założonej przez Marcina Dubienieckiego i Roberta Drabę, byłego szefa kancelarii prezydenta - podaje TVP Info. Draba wyjaśnia jednak, że nie prowadził interesów z Adamem S.