• Marta Kaczyńska
  Córka pary prezydenckiej zaczyna układać sobie życie na nowo? Marta Kaczyńska nie odkłada swojego drugiego rozwodu i chce po raz trzeci wyjść za mąż - donosi "Fakt", powołując się na rozmowy z politykami PiS.
 • Marta Kaczyńska
  Czy takie informacje na pewno powinny być ujawniane przez śledczych? Jak usłyszał "Super Express" w sopockiej prokuraturze, Marta Kaczyńska wystąpiła o zaprzeczenie ojcostwa swojej pierwszej córki.
 • Marcin Dubieniecki
  "Mam to gdzieś", "dostałby pan w dziób", "niech się pan odp..." - tak adwokat Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej, rozmawiał z dziennikarzami. I dostał za to karę.
 • Marcin Dubieniecki pobił reportera? "Super Express" oskarża
  Czyżby Marcinowi Dubienieckiemu puściły nerwy? Mąż Marty Kaczyńskiej rzucił się z pięściami na fotoreportera – twierdzi tabloid, publikując zdjęcia z bójki.
 • Marta Kaczyńska z mężem
  Umorzono śledztwo w sprawie zaginięcia akt sprawy ułaskawienia w 2009 r. Adama S., wspólnika Marcina Dubienieckiego - poinformowała PAP w czwartek warszawska prokuratura. Powodem decyzji był brak danych uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa.
 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki
  Słowa, które wypowiedział wtedy, odbiły się dużym echem. Tak dużym, że Marcin Dubieniecki ma teraz sprawę dyscyplinarną przed Okręgową Radą Adwokacką. Przez autorkę tygodnika "Polityka" sprawa nie ma jeszcze finału.
 • Marta Kaczyńska
  Mamy kryzys i tego ukryć się już nie da. Ale podobno i w tych trudnych czasach można poczynić dobre inwestycje. Tabloid twierdzi, że córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej chce zainwestować w nieruchomości. A może szuka nowego miejsca na ziemi?
 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki
  Marcin Dubieniecki stał się tematem kąśliwych uwag znanego eurodeputowanego. Kiedy policja zabrała mężowi Marty Kaczyńskiej prawo jazdy, ten ogłosił, że jest rezydentem obcego państwa i będzie jeździł dalej. Europoseł nazywa go Panem Samochodzikiem i na tym nie kończy.
 • Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki
  Zastępca rzecznika dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej (ORA) w Gdańsku, prowadzący postępowanie dyscyplinarne wobec adwokata Marcina Dubienieckiego, męża Marty Kaczyńskiej, złożył wniosek o jego ukaranie.
 • Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska
  Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki rzadko pojawiali się ostatnio razem - on mieszka w Warszawie, gdzie ma interesy, ona wychowuje dzieci w Gdyni. Z ich dłoni zniknęły obrączki i nawet Wielką Sobotę spędzili osobno. Media ujawniły też, że córka prezydenckiej pary ma z Dubienieckim rozdzielność majątkową.  Jak pisze Fakt oboje przyjechali do Warszawy, by załatwić sprawy u notariusza. Rozwód, podział majątku? - pyta Fakt.