• Marcin Dubieniecki
  Za prezydentury Lecha Kaczyńskiego kancelaria adwokacka Marka Dubienieckiego, ojca Marcina, złożyła łącznie 18 wniosków o ułaskawienie - pisze tygodnik "Wprost". W żadnej z tych spraw prezydent nie skorzystał z prawa łaski.
 • Kaczmarek: Prezydent pytał o Dubienieckiego
  Prezydent Lech Kaczyński niepokoił się, że CBA interesuje się jego zięciem Marcinem Dubienieckim - mówił Janusz Kaczmarek, były szef MSWiA, który zeznawał na zamkniętych posiedzeniach sejmowej komisji ds. specsłużb i w prokuraturze.
 • Pałac Prezydencki w Warszawie
  "To nie jest sprawa, którą kancelaria chciałaby się zajmować" – komentował w "Kropce nad i" Tomasz Nałęcz ułaskawienie Adama S. przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego i udział w tym procesie Marcina Dubienieckiego.
 • "Niech ministrowie Kaczyńskiego nie rżną głupów"
  "Niech ministrowie prezydenccy tamtej kadencji nie rżną głupów, tylko niech opinia publiczna pozna, gdzie ten jasny łańcuch w kancelarii spiął się z tym ciemnym, bo ten moment trzeba wyjaśnić" - mówi Tomasz Nałęcz o ułaskawieniu Adama S. przez Lecha Kaczyńskiego. Nałęcz zapowiada, że kancelaria prezydenta wyjaśni tę sprawę.
 • Zięć Lecha Kaczyńskiego nie ma wątpliwości, kto był w trumnie
  Marcin Dubieniecki, zięć Lecha Kaczyńskiego i prawny pełnomocnik jego córki Marty, nie ma wątpliwości, że w trumnie sprowadzonej do Polski było ciało zmarłego pod Smoleńskiem prezydenta. "To jest fakt niepodlegający żadnemu istotnemu zaprzeczeniu" - mówił w rozmowie z TVN24.